Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki jednodniowe

MyDay 30 szt.

106,92 zł

CooperVision

30 szt.

od 1 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Krzywizna    * Required
Krzywizna
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne MyDay 30 szt.

Innowacyjne, jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay o wysokiej tlenoprzepuszczalności i stopniu uwodnienia, co zapewnia maksymalny komfort noszenia przez cały dzień.

Aukcja ważna do wyczerpania zapasów. Proszę o potwierdzenie dostępności przed zakupem.

Co wyróżnia soczewki MyDay?

Soczewki MyDay firmy CooperVision to sferyczne szkła kontaktowe, które przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności. Wykonano je z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego Stenfilcon A. Przy produkcji wykorzystano innowacyjną technologię Smart Silicone, która zwiększa efektywność transmisji tlenu do oczu. To z kolei pozwoliło zmniejszyć zawartość silikonu w materiale i zwiększyć stopień uwodnienia, który wynosi 54%.

Takie właściwości sprawiają, że komfort noszenia soczewek MyDay jest znacznie wyższy, można nawet powiedzieć, że są niewyczuwalne. Wysoka zawartość procentowa wody zapewnia optymalne nawilżenie na długie godziny, a dobra tlenoprzepuszczalność pozwala oczom oddychać, dzięki czemu zachowują zdrowy wygląd. Gładka powierzchnia zapobiega tarciom o powiekę, eliminując tym samym ryzyko podrażnień. Dodatkowym atutem soczewek MyDay jest obecność filtra UV, który blokuje 85% promieni UVA i 96% promieni UVB.

Zalety MyDay

  • skuteczna korekcja wzroku dla krótkowidzów i dalekowidzów.
  • technologii Smart Silicone, poprawiająca transport tlenu do rogówki
  • wysokie uwodnienie w porównaniu do innych soczewek silikonowo-hydrożelowych
  • dodatkowa ochrona oczu przed promieniami słonecznymi
  • wygodny i higieniczny jednodniowy tryb wymiany
  • łatwe zakładanie i zdejmowanie soczewek

Dla kogo?

  • dla osób z krótkowzrocznością bądź nadwzrocznością
  • zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników soczewek
  • dla osób pracujących do późnych godzin nocnych, oczekujących od soczewek maksymalnej wygody
  • dla osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych lub zadymionych

Pielęgnacja

MyDay to soczewki jednodniowe, a więc przeznaczone są do użytku jednorazowego. Eliminuje to konieczność ich codziennego czyszczenia - soczewki po całym dniu użytkowania po prostu się wyrzuca, a następnego dnia zakłada nowe. 

Alina G.

Bardzo wygodne soczewki

Dobre jednodniowe soczewki kontaktowe. Jestem z nich zadowolona. Nie muszę ich czyścić, codziennie stare wyrzucam i wyjmuję nową parę. Nie uwierają, są wygodne, nie czuje ich na oku.

Justyna Król

miłe zaskocznie

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością soczewek My day. Do tej pory nosiłam szkła innych firm ( droższych) i często miałam dyskomfort już w środku dnia. Teraz wieczorem zapominam, że noszę soczewki i muszę ściągać je leżąc już w łóżku naszykowana do spania. Myślę, że przy następnych zakupach wybiorę serię MyDay.

Napisz swoją opinię

MyDay 30 szt.

Innowacyjne, jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay o wysokiej tlenoprzepuszczalności i stopniu uwodnienia, co zapewnia maksymalny komfort noszenia przez cały dzień.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych