Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • -7,10 zł
Soczewki kolorowe

Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 2 szt.

67,99 zł
75,09 zł
Zniżka 7,10 zł

(33,95 zł / 1 szt)

Alcon

2 szt.

Kupując więcej oszczędzasz:

66,99 ?
66,49 ?
65,99 ?

od 3 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Kolor    * Required
Moc
Kolor
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe kolorowe Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 2 szt.

Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe FreshLook Dimensions, pozwalające uzyskać bardziej wyraziste spojrzenie. Znakomicie podkreślają kolor oczu osobom o jasnych tęczówkach.

Co wyróżnia soczewki FreshLook Dimensions?

Kolorowe soczewki miesięczne FreshLook Dimensions od firmy Alcon dedykowane są osobom, które pragną uwydatnić naturalny odcień swojej tęczówki. Najlepiej sprawdzą się w przypadku osób, które mają jasny kolor oczu. Zabarwienie jest półprzezroczyste, a bezbarwny obszar wokół źrenicy pozwala uzyskać niezwykłą głębię spojrzenia. Dostępne są w 3 wyjątkowych kolorach: carribean aqua (lazurowy), pacific blue (oceaniczny błękit) oraz sea green (morska zieleń).

Szkła zostały wykonane z materiału hydrożelowego Phemfilcon A, a zawartość wody wynosi 55%. Tak wysoki parametr uwodnienia pozwala na zachowanie idealnego komfortu nawet pod koniec dnia. Soczewki są w 100% bezpieczne, ponieważ barwnik został umieszczony wewnątrz soczewki. Kolor nie nachodzi na źrenicę, a więc jakość widzenia jest krystaliczna. Są to soczewki o miesięcznym trybie wymiany, dlatego należy pamiętać o ich codziennej pielęgnacji, która wygląda podobnie jak w przypadku soczewek bezbarwnych.

Soczewki FreshLook Dimensions w opakowaniu 2 szt. dostępne są tylko w mocy plano (zero). Te same soczewki, ale w mocach ujemnych lub dodatnich, można kupić w opakowaniu 6 szt.

Zalety FreshLook Dimensions

  • sprawiają, że kolor oczu staje się bardziej wyrazisty
  • są bardzo dobrze uwodnione, dzięki czemu nie wysychają
  • zapewniają komfort na wiele godzin
  • są dostępne w 3 naturalnych kolorach
  • zapewniają maksimum bezpieczeństwa

Dla kogo?

  • dla osób, których wzrok nie wymaga korekcji
  • dla osób, które chcą wykorzystać soczewki jedynie do celów kosmetycznych
  • dla osób o jasnych tęczówkach

Pielęgnacja

FreshLook Dimensions to soczewki miesięczne, dlatego codziennie po zdjęciu należy je wyczyścić. Służą do tego specjalne preparaty np. płyny wielofunkcyjne, takie jak evO2lution soft. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala na przeprowadzenie całej pielęgnacji za pomocą tylko 1 preparatu.

5 (32)

kolor zielony

Idealne na specjalne okazje, nie męczą oka

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 2 szt.

Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe FreshLook Dimensions, pozwalające uzyskać bardziej wyraziste spojrzenie. Znakomicie podkreślają kolor oczu osobom o jasnych tęczówkach.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych