Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Eye See Aqua Balance 360 ml
  • Eye See Aqua Balance 360 ml
PŁYNY DO SOCZEWEK

Eye See Aqua Balance 360 ml

27,99 zł

(7,77 zł / 100 ml)

Eye See

1 szt.

do 24 godzin

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Płyn do soczewek kontaktowych Eye See Aqua Balance 360 ml

Płyn Eye See Aqua Balance w swoim składzie zawiera hipoalergiczne substancje nawilżające, które podnoszą komfort noszenia szkieł kontaktowych.

Co wyróżnia płyn Eye See Aqua Balance?

Wielofunkcyjny płyn Eye See Aqua Balance czyści, dezynfekuje oraz nawilża soczewki kontaktowe. Preparat jest bardzo delikatny dla oczu - nie powoduje podrażnień, oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. W swoim składzie nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak np. alkohol benzylowy czy enzymy przemysłowe. Jednocześnie płyn jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu i dezynfekowaniu soczewek kontaktowych.

Dodatkowo zawarta w płynie Eye See Aqua Balance alatonina oraz hialuranian mają działanie silnie nawilżające. Używając tego środka codziennej pielęgnacji, soczewki pozostaną na dłużej nawilżone, a osady białkowe będą skutecznie usunięte z ich powierzchni. Zwiększa to komfort i jakość noszenia szkieł, które pozostają odpowiednio nawilżone przez cały dzień, a jakość obrazu będzie krystalicznie czysta.

Preparat Eye See Aqua Balance dostępny jest razem z pojemniczkiem na soczewki. Należy go zużyć w przeciągu 3 miesięcy od momentu otwarcia butelki. Soczewki, które mają system wymiany do 30 dni nie wymagają dodatkowego pocierania podczas ich czyszczenia. Eye See Aqua Balance dostępny jest również w zestawie promocyjnym 3 x 360 ml.

Zalety Eye See Aqua Balance

  • skuteczność w usuwaniu bakterii i zanieczyszczeń
  • składniki nawilżające, poprawiające komfort noszenia szkieł
  • pojemnik do przechowywania soczewek w komplecie
Wojtek

płyn

Dobrze czyści soczewki, używam go od roku

Mariusz

DObry płyn

Czysci doklanie, nawilża też jak nalezy, cena OK

Beata

płyn Aqua Balance

Z niektórymi płynami miałam wcześniej problem, a ten rzeczywiście jest bardzo delikatny

Napisz swoją opinię

Eye See Aqua Balance 360 ml

Płyn Eye See Aqua Balance w swoim składzie zawiera hipoalergiczne substancje nawilżające, które podnoszą komfort noszenia szkieł kontaktowych.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych