Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki progresywne

Soczewki miesięczne Miru 1month Menicon Multifocal 6 szt.

153,00 zł

Menicon

6 szt.

od 1 do 3 tygodni

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Moc
Addycja
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe multifokalne Soczewki miesięczne Miru 1month Menicon Multifocal 6 szt.

Miru 1month Menicon Multifocal to miesięczne soczewki progresywne (multifokalne) korygujące starczowzroczność. Wyprodukowane są z najwyższej jakości materiału.

Co wyróżnia soczewki Miru 1month Multifocal?

Prezbiopia (inaczej starczowzroczność) to schorzenie, które dotyka osoby około ich 40. roku życia i nazywane jest potocznie "syndromem długiej ręki". Tak też się objawia - aby przeczytać książkę, gazetę, czy wiadomość na telefonie, pacjent coraz dalej odsuwa je od siebie, aż w końcu ręka staje się za krótka. Soczewki multifokalne umożliwiają wyraźne widzenie z bliży i z dali, eliminując konieczność zakładania np. okularów do czytania.

Miru 1month Multifocal to silikonowo-hydrożelowe szkła miesięczne przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Dzięki wykorzystaniu w ich konstrukcji zaawansowanej technologii Dual Balanced Design ich dopasowanie jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku innych soczewek progresywnych. Niezmiernie istotny jest również fakt, iż szkła zapewniają wyjątkowe nawilżenie (zawierają 40% wody) oraz przepuszczają dużą ilość tlenu (161 Dk/t), co dodatkowo ułatwia noszenie soczewek osobom, które wcześniej nie miały z nimi styczności.

Technologia NanoGloss sprawia, że powierzchnia tych soczewek jest wyjątkowo gładka, co redukuje do minimum ryzyko podrażnień. Oprócz tego wpływa to na większą odporność na osadzanie się niebezpiecznych dla oczu zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Zalety Miru 1month Multifocal

  • znakomita korekcja prezbiopii
  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • duża zawartość wody
  • ultra-gładka powierzchnia
  • cienkie krawędzie

Dla kogo?

  • dla osób, które cierpią na prezbiopię
  • dla osób, które szukają soczewek przepuszczających tlen
  • dla zwolenników wygodnych rozwiązań

Pielęgnacja

Miru 1month Multifocal to miesięczne soczewki progresywne. 30-dniowy tryb wymiany związany jest z koniecznością restrykcyjnej, codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnego preparatu. Takim środkiem jest np. wielofunkcyjny płyn do soczewek evO2lution soft, który czyści, płucze, dezynfekuje i nawilża każdy rodzaj miękkich soczewek.

5 (32)

super

Bardzo wygodne soczewki, widzę w nich super wyraźnie

Miru

Dopasowanie odpowiednich soczewek zajęło trochę czasu, ale w końcu udało się. Soczewki Miru sprawdzają się bardzo dobrze

Soczewki multifokalne

Widzę dużo lepiej z bliska i z daleka

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne Miru 1month Menicon Multifocal 6 szt.

Miru 1month Menicon Multifocal to miesięczne soczewki progresywne (multifokalne) korygujące starczowzroczność. Wyprodukowane są z najwyższej jakości materiału.

Napisz swoją opinię

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych