Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Wyprzedaż!
WYPRZEDAŻ

Morning UV 55

22,00 zł

2 szt.

do 24 godzin

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Moc
Krzywizna
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Morning UV 55

 Soczewki kwartalne Morning UV 55

Soczewki Morning UV55 wykonane są z materiału hydrożelowego o wysokiej zawartości wody (55%). Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym przez trzy miesiące (soczewki kwartalne). Wymagają codziennej pielęgnacji przy pomocy płynu do soczewek oraz przechowywania w przeznaczonym do tego pojemniku. Co charakterystyczne, wyposażone są w filtr UV blokujący 85% promieni UVA i 45% promieni UVB. Zapewnia to pacjentowi podstawową ochronę na słoneczne dni.

Soczewki wykazują wysoką transmisję tlenu, co uprawnia użytkownika do noszenia ich przez cały dzień, od rana do wieczora, bez ryzyka podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Szkła posłużą osobom spędzającym dużo czasu przed ekranami oraz przebywającym w wymagających warunkach, np. zanieczyszczonym lub klimatyzowanym pomieszczeniu. Zostały wykonane w optyce High Definition Vision, która redukuje aberrację sferyczną oraz poprawia jakość widzenia.

Moce oraz daty ważności

-4,00 BC 8,6 - data ważności 2020-04 - 1 opakowanie

UWAGA! Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Morning UV 55

 Soczewki kwartalne Morning UV 55

Napisz swoją opinię

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych