Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe Miru 1day UpSide 30 szt.

89,90 zł

Menicon

30 szt.

od 7 do 14 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki jednodniowe Miru 1day UpSide 30 szt.

Nowoczesne i komfortowe soczewki jednodniowe z technologią SmartTouch™ dla większej wygody i higieny. Wyprodukowane z miękkiego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Co wyróżnia soczewki Miru 1day UpSide?

Miru 1day UpSide to jednodniowe soczewki kontaktowe japońskiego producenta - firmy Menicon. Są to szkła kontaktowe jednodniowe, a więc przeznaczone do użytku jednorazowego. Ten rodzaj soczewek jest najprostszy w użytkowaniu, najbardziej higieniczny, a do tego nie wymaga czyszczenia. Miru 1day UpSide to soczewki sferyczne, które dostępne są w mocach ujemnych, czyli służących korekcji krótkowzroczności. Mają unikalne właściwości, które pozwalają zachować komfort noszenia na najwyższym poziomie.

Soczewki Miru 1day UpSide zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego Midafilcon A. Posiada on cechy, które do tej pory kojarzyły się wyłącznie z soczewkami hydrożelowymi, takie jak niski moduł sztywności czy wysokie uwodnienie na poziomie 56%. Dużo wyższy niż w soczewkach hydrożelowych jest za to wskaźnik transmisji tlenu (91 Dk/t). Dodatkowo komfort zapewnia gładka powierzchnia, uzyskana technologią obróbki NanoGloss™ Pro, która ogranicza tarcie. Soczewki zostały też wyposażone w filtr UV, blokujący 84% promieniowania UVA i 96% UVB.

Oprócz tego soczewki Miru 1day UpSide wyróżnia technologia SmartTouch™. Blister został zaprojektowany w ten sposób, że po jego otwarciu soczewka zawsze jest odpowiednio ułożona - zewnętrzną stroną do góry. Dzięki temu podczas jej wyciągania nie ma konieczności dotykania palcami części wewnętrznej, która przylega do gałki ocznej. Takie rozwiązanie ma 2 podstawowe zalety - zapewnia większą higienę i znacznie usprawnia aplikację soczewek.

Zalety Miru 1day UpSide

  • znakomite rezultaty korekcji
  • wysoka zawartość wody
  • optymalna przepuszczalność tlenu
  • technologia SmartTouch
  • jednodniowy tryb wymiany
  • bardzo gładka powierzchnia

Dla kogo?

  • dla krótkowidzów szukających dobrych soczewek
  • dla osób lubiących ułatwiać sobie życie
  • dla osób wymagających soczewek z miękkiego materiału

Zasady pielęgnacji

Miru 1day UpSide należą do kategorii soczewek jednodniowych. W przeciwieństwie do soczewek wielokrotnego użytku nie wymagają czyszczenia.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Soczewki jednodniowe Miru 1day UpSide 30 szt.

Nowoczesne i komfortowe soczewki jednodniowe z technologią SmartTouch™ dla większej wygody i higieny. Wyprodukowane z miękkiego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych