Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
40 265
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Wiodącym i jednym z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych jest firma Johnson & Johnson. Znana przede wszystkim z wyrobów kosmetycznych wprowadziła na rynek markę ACUVUE.

Soczewki kontaktowe ACUVUE

Jak sam producent o sobie mówi – nie tylko tworzy wyjątkowo komfortowe soczewki kontaktowe, lecz również dba o zdrowie oczu ich użytkowników. To lider wśród jednodniowych szkieł kontaktowych – jego produkty sprzedają się najlepiej na świecie. Ponadto w całej rodzinie brandu znajdują się soczewki niemalże każdego rodzaju.

Charakterystyka szkieł ACUVUE

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE zostały wykonane przy użyciu najnowocześniejszej technologii. To pozwala na trwałe umieszczenie w soczewce składnika nawilżającego oraz filtra UV. Warto nadmienić, że wszystkie produkty ACUVUE chronią oczy przed promieniowaniem UV, dzięki zastosowaniu specjalnego monomeru. Zapewniają idealne nawilżenie oczu, a także długotrwały komfort. Korygują krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię, posiadają także szeroki zakres parametrów. W zależności od produktu wykorzystują technologię HydraLuxe, LACREON lub HYDRACLEAR pozwalające utrzymać stabilność filmu łzowego.

Zalety soczewek ACUVUE

Największą zaletą soczewek ACUVUE jest z pewnością różnorodność jej asortymentu. Soczewki wykorzystują różne technologie, korygują różne wady, a także dzielą się ze względu na tryb wymiany. Szkła są szeroko dostępne, o wysokiej jakości, co wpływa na bardzo dobrą sprzedaż na całym świecie. Firma często wprowadza do oferty nowości, a także idzie z duchem czasu – jeśli jakaś technologia jest przestarzała, rezygnuje z niej. Jest jednak lojalna wobec swoich klientów i produkuje te artykuły, które mają swoich wiernych użytkowników.

Dla kogo soczewki ACUVUE?

Marka stara się oferować swoje produkty wszystkim pacjentom. Soczewki znajdą dla siebie krótko- i dalekowidze, astygmatycy oraz osoby cierpiące na starczowzroczność. Mało tego, dzięki wykorzystaniu różnych technologii ACUVUE stworzyło produkty przeznaczone dla osób o różnych potrzebach. Dla alergików oraz osób zmagających się z zespołem suchego oka oraz o słabym składzie filmu łzowego kieruje soczewki z rodziny 1-Day ACUVUE MOIST. Dla osób aktywnych, pragnących zapomnieć, że na oku mają soczewkę i pracujących do późnych godzin nocnych – 1-Day ACUVUE TruEye. Ci, którzy pracują w wymagających warunkach otoczenia oraz przed ekranem komputerów, powinni skorzystać z linii ACUVUE OASYS.

Wybór soczewek kontaktowych Acuvue

Soczewki dwutygodniowe (lub tygodniowe całodobowe):

ACUVUE® OASYS - soczewki dwutygodniowe do użytku dziennego bądź tygodniowe o przedłużonym trybie noszenia. Zastosowano w nich technologię HYDRACLEAR PLUS, która pozwala na umieszczenie w soczewce środka nawilżającego utrzymującego stabilność filmu łzowego. Z tego względu soczewki są przede wszystkim dedykowane osobom często używającym ekranów komputera, telefonów itd.

ACUVUE® OASYS with Transitions™ - pierwsze na rynku soczewki kontaktowe filtrujące światło. W zależności od aktualnego natężenie światła zmieniają swoje zabarwienia, dzięki czemu do oka trafia jego odpowiednia ilość. Podobnie jak ACUVUE OASYS są to soczewki dwutygodniowe.

ACUVUE®2 - soczewki dwutygodniowe do użytku dziennego bądź tygodniowe o przedłużonym trybie noszenia. Dzięki wysokiemu uwodnieniu możemy w szkłach zasypiać, nie przesuszając przy tym oczu. Należy wtedy jednak pamiętać, aby wcześniej wymienić soczewki na nowe.

Soczewki jednodniowe:

1-Day ACUVUE® TruEye – zastosowano w nich technologię HYDRACLEAR sprawiającą, że soczewka jest ultragładka. To powoduje, że soczewek nie czuć na oczach – badanie wykazało, że noszenie ich można porównać do sytuacji oka bez soczewki.

1-Day ACUVUE® MOIST – dedykowane pacjentom podatnym na suchość oczu i dyskomfort związany z noszeniem soczewek. Są to najlepiej sprzedające się soczewki jednodniowe na świecie.

ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe – soczewki przeznaczone dla wszystkich nowych użytkowników oraz tych, którzy kiedyś się do noszenia szkieł zrazili. Charakteryzują się idealną jakością widzenia oraz komfortem. Świetnie posłużą pacjentom przebywającym w wymagających warunkach otoczenia oraz aktywnych fizycznie.

Soczewki toryczne:

ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - zapewniają największy zakres parametrów w soczewkach torycznych. Charakteryzują się wysoką tleno-przepuszczalnością i uwodnieniem.

1-Day ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - jednodniowe toryczne soczewki kontaktowe o doskonałym poziomie uwodnienia. Zapewniają osobom z astygmatyzmem nie tylko znakomitą jakość widzenia, lecz także wygodę użytkowania.

Soczewki progresywne:

1-Day ACUVUE® MOIST Multifocal – jednodniowe soczewki, której zagwarantują doskonałą jakoś widzenia. Posiadają dopasowaną do wieku i wielkości wady wzroku szerokość strefy optycznej. Będziesz widział idealnie i z bliży, i z dali, a twoje oczy pozostaną nawilżone do końca dnia.

Soczewki Acuvue

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą