Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
164 351
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki roczne

Nasz sklep posiada bogatą ofertę wszelkiego rodzaju soczewek oraz akcesoriów z nimi związanych. W naszym asortymencie nie brakuje soczewek rocznych (konwencjonalnych).

 Więcej

Soczewki kontaktowe roczne

Gwarantujemy możliwie jak najszybszą realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych i najpopularniejszych producentów. Są w 100% oryginalne i cechują się wysoką jakością wykonania. Te wszystkie czynniki są bardzo ważne w przypadku soczewek o tak długim czasie użytkowania.

Czym są szkła roczne?

Roczne soczewki kontaktowe to szkła starej generacji - zanim powstały miesięczne czy jednodniowe, na rynku obecne były jedynie soczewki tego rodzaju. Termin ich użytkowania wynosi od 6 do 12 miesięcy, w zależności od tego, jaką wagę przywiązujemy do ich pielęgnacji. Soczewki roczne na pewno bardziej narażają nas na powstanie infekcji niż inne soczewki miękkie. Są jednak najtańszymi szkłami kontaktowymi, a czasem także jedyną możliwością dla osób borykających się z poważniejszymi wadami wzroku. Kiedy potrzebna jest nietypowa geometria lub parametry szkieł, soczewki roczne sprawdzą się idealnie.

Zalety soczewek rocznych

Największą zaletą rocznych szkieł kontaktowych jest fakt, że kupuje się je raz na rok. To ma olbrzymie znaczenie, jeśli chodzi o kwestie finansowe, jak również o wygodę. Soczewki częstszej wymiany trzeba systematycznie zamawiać, zwracać uwagę na to, kiedy zbliża się końcowy termin ich używalności. Może się zdarzyć, że czasem, w roztargnieniu, zapomni się na czas kupić odpowiednie szkła, a to prowadzi do przenaszania tych zużytych. Soczewki konwencjonalne są pewną gwarancją tego, że kolejnego dnia nasz wzrok na pewno zostanie skorygowany. Drugą największą zaletą tych szkieł jest fakt, że w przypadku niektórych wad są niezastąpione i bywają jedyną alternatywą dla okularów.

Dla kogo soczewki roczne?

Dziś roczne soczewki kontaktowe coraz rzadziej spotykane są na rynku, produkowane są przede wszystkim dla osób zmagających się z nietypowymi lub dużymi wadami wzroku. Przedział mocy sferycznej soczewek konwencjonalnych wynosi od -35.00 D – do +35.00 D. Żadne szkła miesięczne czy dwutygodniowe nie posiadają takich parametrów. Dodatkowo istnieje bardzo duży wybór średnic oraz krzywizn, wobec czego soczewki roczne mogą być dopasowane do każdego pacjenta. Ten rodzaj szkieł przeznaczony jest również dla osób, które pragną oszczędzić, a jednak nie chcą nosić okularów.

Rodzaje soczewek rocznych

Mamy w swojej ofercie zarówno soczewki roczne sferyczne, jak i toryczne – robione na zamówienie. Najważniejszym wyróżnikiem tego rodzaju szkieł jest z pewnością duży zakres dostępnych parametrów. Każda soczewka musi idealnie pasować do pacjenta, gdyż, po pierwsze – to inwestycja na cały rok. Po drugie – użytkownikami tego rodzaju szkieł są osoby z nietypowymi wadami wzroku, które nie mogą używać tych najpopularniejszych produktów. Oferujemy soczewki roczne produkowane przez firmę CooperVision – jednego z największych producentów soczewek na świecie.

Nasze produkty:

Proclear Sphere – przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez rok. Korygują wadę wzroku od -10 D do +10 D.

Proclear Tailor Made Toric – hydrożelowe soczewki roczne korygujące astygmatyzm. Cechują się bardzo dużym zakresem parametrów, dzięki czemu są idealnie dopasowywane do pacjenta. Dostępne w mocach od -20 D do +20 D.

Proclear Sphere RX – soczewki sferyczne dostępne w mocach od -35 D do +35 D. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych