Filtruj według

Cena
17 60
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Eyeye

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek zwykłą wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Eyeye.

Eyeye jest marką należącą do holenderskiej firmy Barnaux - producenta soczewek kontaktowych, płynów do ich pielęgnacji oraz kropli do oczu. W rodzinie Eyeye znajdują się aż 3 rodzaje płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych, które różnią się między sobą właściwościami i przeznaczeniem. Jednak wszystkie z nich łączy wspólny mianownik - skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek połączona z najwyższym bezpieczeństwem naszych oczu.

Zalety płynów do soczewek Eyeye

Płyny do soczewek Eyeye to produkty najwyższej jakości, podobnie jak soczewki kontaktowe tej marki. Nadają się nie tylko do soczewek miesięcznych Eyeye Bioxy, ale do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, niezależnie od rodzaju zastosowanego materiału. Ponadto jeden z płynów - Eyeye MonoSept - można również wykorzystywać do soczewek twardych. Preparaty Eyeye wyróżniają się skutecznym usuwaniem zabrudzeń z powierzchni soczewek oraz dokładną dezynfekcją, zapobiegając tym samym podrażnieniom i infekcjom oczu.

Warianty płynów do soczewek Eyeye

Marka Eyeye oferuje aż 3 rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Przed użyciem każdego z nich należy przeczytać informację dołączoną do opakowania.

Eyeye All in One - wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Zawiera prowitaminę B5, która ma regeneruje tkanki oka i zapewnia doskonałe nawilżenie. Dostępny w dużym i małym opakowaniu.

Eyeye I-Comfort - wielofunkcyjny płyn do codziennej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, który zapewnia im czystość i świeżość. Zastosowany w nim innowacyjny system Waterlock wiąże wodę, co polepsza jego właściwości nawilżające. Dostępny w dużym i małym opakowaniu.

Eyeye MonoSept - system pielęgnacji zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych. Działanie płynu oparte jest na nadtlenku wodoru, który skutecznie oczyszcza soczewki. Należy go używać wyłącznie z dołączonym do opakowania pojemnikiem na soczewki z dyskiem platynowym, który neutralizuje nadtlenek wodoru, zamieniając płyn w roztwór soli fizjologicznej.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą