Filtruj według

Cena
65 176
Producent
więcej... mniej

CooperVision jest jedną z największych firm w dziedzinie kontaktologii na świecie. Wprowadziła na rynek kilka rodzin soczewek kontaktowych, wszystkie cieszące się ogromną popularnością. To Biofinity, clariti, Proclear, MyDay, Biomedics oraz Live.

Soczewki kontaktowe Live

Firma CooperVision jest największym producentem soczewek kontaktowych torycznych. W jej ofercie znajdują się jednak produkty zróżnicowane, przeznaczone dla wszystkich pacjentów. To właśnie pacjent jest najważniejszy dla firmy CooperVision, która tak dostosowała swój asortyment, aby spełniał wszelkie indywidualne wymagania. Rodzina soczewek Live daily disposable powstała, aby użytkownicy szkieł kontaktowych mogli cieszyć się pełnią życia!

Charakterystyka szkieł Live

Live to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane specjalnie dla osób, które są aktywne i nie lubią ograniczeń. Zapewniają swobodny przepływ tlenu do rogówki, a także doskonałe nawilżenie. Takie połączenie przekłada się na komfort, utrzymujący się nawet do późnych godzin wieczornych. Będą idealne dla użytkowników preferujących soczewki jednorazowe, których nie trzeba czyścić, ponieważ po całym dniu noszenia po prostu się je wyrzuca. Live to soczewki sferyczne, a więc w zależności od mocy korygują krótkowzroczność lub dalekowzroczność.

Zalety soczewek Live

Live to soczewki kontaktowe, które nie wymagają żadnych czynności pielęgnacyjnych, ponieważ każdego dnia zakłada się nową, świeżą parę. Wyprodukowane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego, dzięki czemu ich tlenotransmisyjność jest wyższa niż w tradycyjnych soczewkach z hydrożelu. Mają też bardzo wysoką zawartość wody, rzadko spotykaną w soczewkach z dodatkiem silikonu. Oprócz tego technologia AquaGen dodatkowo przyczynia się do polepszenia nawilżenia, ponieważ umożliwia przyciąganie cząsteczek wody do powierzchni szkieł. Soczewki Live zostały również wyposażone w filtr UV, który blokuje znaczną część promieni UVA i UVB.

Dla kogo soczewki Live?

Szkła kontaktowe Live mogą nosić pacjenci z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które przy wyborze produktu kierują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Soczewki te są bowiem niedrogie, biorąc pod uwagę ich doskonałe właściwości i parametry. Sięgają po nie użytkownicy aktywni, którym zależy nie tylko na skutecznej korekcji wzroku, ale też na komforcie wynikającym z dobrego uwodnienia i optymalnej przepuszczalności tlenu przez soczewki. Ze względu na codzienną wymianę szkła kontaktowe Live będą idealne dla osób, które nie chcą sobie zaprzątać głowy codziennym czyszczeniem soczewek.

Wybór soczewek kontaktowych Live

Live daily disposable - silikonowo-hydrożelowe soczewki jednodniowe dla krótkowidzów i dalekowidzów. Dostępne w opakowaniach 30 lub 90 szt.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą