Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
50 152
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma ZEISS została założona w 1846 roku i jest jednym z światowych liderów przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego. Posiada oddziały w ponad 30 krajach oraz zatrudnia około 13000 pracowników. Swoją siedzibę ma w Oberkochen w Badenii – Wirtemberdze. Mottem korporacji jest we make it visible - producent oferuje swoim klientom to, co dotychczas było niedostępne. Można to powiedzieć np. o soczewkach kontaktowych, również produkowanych przez niemiecką firmę.

Oprócz tego dział Vision Care firmy ZEISS zajmuje się wytwarzaniem soczewek jednoogniskowych, Digital, DriveSafe, przeciwsłonecznych, sportowych oraz gogli narciarskich.

Soczewki ZEISS

Obok soczewek okularowych oraz przyrządów okulistycznych to właśnie soczewki kontaktowe są najbardziej znanym produktem grupy kapitałowej Vision Care. Zapewniają one idealną jakość i komfort widzenia, które doskonale harmonizują z wyglądem użytkownika. Produkcją i dystrybucją szkieł kontaktowych firmy ZEISS zajmuje się firma Expert Krak (Wohlk), stąd często na opakowaniach produktów pojawia się również ich logo. W asortymencie niemieckiego producenta znajdują się szkła miesięczne, jednodniowe i kwartalne. Są niezwykle łatwe w użyciu i zapewniają komfort pacjentowi przez cały dzień.

Marka soczewek ZEISS

ZEISS

Hydrożelowe soczewki kontaktowe ZEISS przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Miesięczne, jednodniowe oraz kwartalne, korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem, co powoduje, że oczy pacjenta przez cały czas noszenia pozostają nawilżone i nieprzekrwione. Są łatwe w użyciu, komfortowe, wręcz niewyczuwalne na oczach. Można je nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach, wraz z płynami pielęgnacyjnymi marki ZEISS.

Dla kogo soczewki ZEISS?

Soczewki kontaktowe niemieckiego producenta ZEISS przeznaczone są dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Nadają się zarówno dla wytrawnych użytkowników kontaktów, jak i dla nowicjuszy. Ich aplikacja jest bardzo łatwa, a materiał, z którego wytworzono soczewki idealnie dopasowuje się do oka. Sprawia to, że szkła są praktycznie niewyczuwalne na oczach, nie drażnią i nie przesuszają narządu wzroku pacjenta. Specjaliści najczęściej przepisują szkła ZEISS alergikom, osobom o wrażliwych oczach lub zmagających się z suchością oczu. Wynika to z faktu, iż soczewki zostały wykonane z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego i są bardzo delikatne.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą