Krople i akcesoria – Barnaux

Krople do oczu są bardzo pomocne, gdy zmagamy się z różnymi dolegliwościami np. alergią, zespołem suchego oka czy zapaleniem spojówek. Duża część dostępna jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, które mają łagodzić pieczenie i likwidować zaczerwienienie oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy nosimy soczewki kontaktowe i czasami odczuwamy w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Barnaux.

Barnaux to ceniona przez naszych klientów holenderska firma, która zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych (zarówno miesięcznych, jak i jednodniowych), płynów do ich czyszczenia (wielofunkcyjnych i oksydacyjnych), a także nawilżających kropli do oczu. Wszystkie produkty firmy Barnaux wyróżniają się najwyższą jakością i jednocześnie przystępną ceną.

O kroplach do oczu Barnaux

Firma Barnaux znana jest z produkcji wyrobów kontaktologicznych - przede wszystkim soczewek kontaktowych i płynów do ich codziennej pielęgnacji. Szeroka oferta tego producenta obejmuje również nawilżające krople do oczu Eyeye Hydraclair, które nadają się dla użytkowników soczewek i nie tylko. Krople te polecane są do stosowania w stanach suchości, podrażnienia, przekrwienia lub zaczerwienienia oczu. Z pewnością dobrze się sprawdzą, jeśli przebywamy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach oraz pracujemy wiele godzin przy komputerze. Krople Barnaux mają nie tylko znakomite właściwości nawilżające, lecz także odżywcze, ponieważ zawierają w składzie prowitaminę B5, wspomagającą samoregenerację rogówki.

Rodzaje kropli do oczu Barnaux

W naszym sklepie internetowym dostępny jest 1 rodzaj kropli do oczu firmy Barnaux, ale w 2 wariantach:

Eyeye Hydraclair 15 ml - nawilżające krople do oczu z prowitaminą B5 w tradycyjnej buteleczce, przydatne do użycia przez 60 dni od otwarcia.

Eyeye Hydraclair 20 x 0,35 ml - te same krople do oczu, ale w jednorazowych dawkach bez konserwantów, co będzie lepszym rozwiązaniem dla alergików.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą