1. Przesyłka do punktów odbioru:

Specjalnie dla osób, które często przebywają poza domem i nie mają możliwości przyjęcia przesyłki w miejscu zamieszkania przygotowaliśmy opcję odbioru paczki w wybranych punktach. W naszym sklepie podczas składania zamówienia klient może wskazać dogodny punkt np. wybraną stację Orlen, Kiosk Ruchu, czy też Urząd Pocztowy i odebrać tam zamówiony towar. Zaletą odbioru przesyłki na stacji Orlen jest to, że można ją odebrać przy okazji tankowania samochodu o dowolnej porze dnia i nocy. To idealna możliwość dla osób, które dużo pracują. Dostępne stacje Orlen w swojej okolicy klient może wyszukać tu: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/ . Plusem odbioru przesyłki w Kiosku Ruchu jest brak długich kolejek, klient może udać się po przesyłkę w dowolnej dla niego porze na przykład podczas spaceru, zakupów czy też powrotu z pracy. Polecamy także odbiór w Urzędach Pocztowych, które posiadają szeroki wybór punktów, są czynne w dogodnych godzinach.  Mamy nadzieję, że ta forma wysyłki ułatwi zakupy naszym klientom.

odbiór w punkcie

2. Warunki wysyłki:

Standardowe produkty wysyłane są w tym samym dniu lub następnym dniu roboczym po wpłynięciu pieniędzy na konto firmy Soczewki365.pl sp. z o.o. lub potwierdzeniu zamówienia z formą płatności za pobraniem. Odstępstwem są soczewki zamawiane indywidualnie na potrzeby Kupującego. W takim przypadku czas realizacji jest określony odrębnie dla każdego rodzaju soczewek i jest podany w opisie produktu (liczony w dniach roboczych). Staramy się, aby produkty docierały do naszych klientów najszybciej jak to możliwe.

Do zakupionego towaru zawsze dołączamy paragon lub fakturę VAT na życzenie klienta.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki przez jakąkolwiek firmę dostawczą z przyczyny nie podania przez klienta pełnego adresu dostawy (np. brak numeru mieszkania lub nazwy firmy). W takim przypadku klient ponosi koszt ponownej wysyłki.

3. Koszty wysyłki:

Przy przedpłacie na konto lub płatnościach online:

  • Poczta Polska paczka priorytetowa - 14,99 zł (82% paczek dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy, istnieje możliwość śledzenia przesyłki);

  • Kurier GLS - 18,99 zł (99,9% paczek dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy).

  • Poczta Polska odbiór w punkcie - 10,99 zł

  • Paczkomat - 16,99 zł ta forma umożliwia samodzielny odbiór przesyłki przez 24h/dobę w jednym z tysięcy paczkomatów w całej Polsce. Paczkę należy odebrać w przeciągu 3 dni od momentu otrzymania sam-a od firmy InPost na numer podany w zamówieniu. W tym celu należy udać się do wybranego paczkomatu oraz wpisać odpowiedni kod.


Koszty wysyłki z płatnością przy odbiorze:

  • Poczta Polska paczka priorytetowa - 17,99 zł (82% paczek dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy, istnieje możliwość śledzenia przesyłki);
  • Kurier GLS - 24,99 zł (99,9% paczek dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy).


Paczki wysyłane kurierem są ubezpieczone, istnieje możliwość śledzenia przesyłki. Możliwość wysyłek zagranicznych zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, do ceny doliczony zastaje koszt pakowania paczki.


Przy zamówieniu powyżej 200 zł przesyłka na terenie Polski (z wyjątkiem opcji "za pobraniem") wynosi 0 zł.

4. Oferujemy wysyłki zagraniczne do krajów Unii Europejskiej:

Cennik:
Przesyłka listowa polecona
do 450 g 25,00 PLN
do 1000 g 47,60 PLN
do 2000 g 67,20 PLN


Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą