Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
6 200
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki miesięczne

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór najpopularniejszych na rynku soczewek miesięcznych. Najlepsi producenci, najbardziej znane marki, a także wysoka jakość produktu to nasze wyznaczniki.

 Więcej

Soczewki kontaktowe miesięczne

Wszystkie soczewki, które oferujemy, są w 100% oryginalne. Wyróżniają nas z pewnością niskie ceny oraz bardzo bogata oferta, w której znajdują się różne rodzaje soczewek. Szybka realizacja zamówienia oraz błyskawiczna wysyłka sprawiają, że zakupy u nas są prawdziwą przyjemnością. Bez wychodzenia z domu, na spokojnie, można wybrać preferowane przez nas szkła kontaktowe.

Co wyróżnia miesięczne szkła kontaktowe?

Soczewki miesięczne wyróżniają się największą ofertą produktową. Są najpopularniejszym rodzajem soczewek ze względu na idealne połączenie higieny z kosztami. Nie dość, że są ekonomiczne, są również bardzo komfortowe i higieniczne. Wymagają pielęgnacji oraz czyszczenia, aby nie gromadzić na ich powierzchni drobnoustrojów, które wraz z soczewką mogłyby się przedostać do oka. Po zdjęciu miesięczne szkła kontaktowe należy umieścić w specjalnym pojemniku z płynem. Jeśli będziemy odpowiednio pielęgnować soczewki, posłużą nam przez cały miesiąc, gdyż nie ulegną uszkodzeniom.

Zalety soczewek miesięcznych

Soczewki miesięczne z pewnością są jedną z tańszych opcji oraz tych najbardziej dostępnych. Wszystkie rodzaje soczewek są dostępne do noszenia w trybie miesięcznym, wobec tego możemy się cieszyć szerokim wyborem. Jak wiadomo, im większy wybór, tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy na idealnie pasującą do naszego oka soczewkę. Ten rodzaj szkieł jest również bardzo dogodnym wyborem dla zapominalskich – możemy wymieniać je zawsze z pierwszym dniem miesiąca. Przez cały okres użytkowania zachowują idealną przejrzystość oraz uwodnienie (o ile są dobrze pielęgnowane). Mniej narażają nasze oczy na infekcje niż szkła kwartalne czy roczne.

Dla kogo soczewki miesięczne?

Soczewki miesięczne przeznaczone są dla dalekowidzów, krótkowidzów, astygmatyków oraz osób cierpiących na prezbiopię. Niektóre soczewki kolorowe również są dostępne w wersji miesięcznej, te jednak nie są polecane dla osób bez wady wzroku. Szkła mogą być używane przez wszystkich, którzy mają możliwość, by starannie je pielęgnować. Nie są polecane dla osób, które wybierają się na dalekie surwiwalowe podróże lub wiedzą, że nie będą mogli ich czyścić. Miesięczne soczewki idealnie nadają się za to dla tych, którzy liczą się z kosztami i szukają najbardziej dogodnej finansowo metody korekcji wzroku. Z drugiej strony ich czas noszenia jest na tyle krótki, że dobrze się sprawdzi u osób, które np. chcą nosić soczewki jedynie latem.

Rodzaje soczewek miesięcznych

Mamy w swojej ofercie wiele rodzajów soczewek miesięcznych. Posiadamy szkła kontaktowe hydrożelowe oraz silikonowo-hydrożelowe, charakteryzujące się większą przepuszczalnością tlenu. Oferujemy soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków i osób cierpiących na starczowzroczność. Osobom pragnącym podkreślić lub zmienić kolor oczu dedykujemy szkła kosmetyczne – kolorowe, które są tak samo komfortowe jak inne. W swojej ofercie mamy również soczewki całodobowe – przeznaczone do użytku w trybie ciągłym, czyli bez konieczności zdejmowania na noc. Warto jednak pamiętać, że nawet takie szkła kontaktowe warto zdjąć z oczu od czasu do czasu i przepłukać płynem.

Producenci soczewek miesięcznych

Oferujemy soczewki miesięczne najbardziej popularnych producentów i marek. Posiadamy również własne marki szkieł przeznaczonych do miesięcznego użytku – evO2lution monthly lenses oraz evO2fit. Nasze najbardziej popularne produkty to:

Alcon:

Air Optix® for astigmatism

Air Optix® Aqua

Air Optix® Aqua Night&Day

Air Optix® Plus HydraGlyde®

Air Optix® Colors

Air Optix® Plus HydraGlyde

Air Optix® Multifocal

Air Optix® Plus HydraGlyde for Astigmatism

Air Optix® Plus HydraGlyde Multifocal

FreshLook ColorBlends

FreshLook® Colors

FreshLook® Dimensions

Barnaux:

Eyeye Bioxy

Eyeye Bioxy Toric

Bausch&Lomb:

PureVision2® for astigmatism

PureVision2® for presbyopia

PureVision® BC 8.6 mm

PureVision® BC 8.3 mm

PureVision2

PureVision® Toric

Soflens® 66 Toric

Soflens 59®

Soflens 38®

Ultra

Ultra for Presbyopia

CooperVision:

Biofinity® Multifocal

Biofinity®

Biofinity® Toric

Biofinity® XR

Biomedics Toric

Biomedics 55 Evolution

clariti® elite

clariti® Toric

clariti® Toric XR

clariti® multifocal

Frequency 55 aspheric

Frequency Xcel Toric

Frequency Xcel Toric XR

Proclear Sphere

Proclear XR Toric

Proclear Multifocal XR

Proclear Toric

Proclear Multifocal

evO2lution:

evO2lution monthly lenses

evO2fit

Horien:

Horien EasyDay 1 month

Menicon:

Miru 1month

Miru 1month for Astigmatism

Miru 1month Multifocal

Zeiss:

Contact Day 30 Compatic

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych