Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
9 240
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Sklep internetowy Soczewki365 oferuje szeroki wybór szkieł kontaktowych, a pośród nich cieszące się niesłabnącą popularnością soczewki miesięczne, które ze względu na wygodę użytkowania i przystępną cenę zdobyły przewagę nad takimi produktami, jak soczewki 6-miesięczne czy roczne. Najlepsi producenci, najbardziej znane marki, a także wysoka jakość produktu to nasze wyznaczniki.

SOCZEWKI KONTAKTOWE MIESIĘCZNE

Wszystkie produkty, które oferujemy, są w 100% oryginalne. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tanie soczewki miesięczne, ale również soczewki kolorowe miesięczne, które łączą w sobie praktyczne funkcje z możliwością eksperymentowania ze swoim wyglądem. Idealne dla osób, które uwielbiają ciągłe zmiany. Oprócz niskiej ceny i bogatej oferty wyróżnia nas szybka realizacja zamówienia oraz błyskawiczna wysyłka. Bez wychodzenia z domu, na spokojnie, możesz wybrać preferowane przez Ciebie szkła kontaktowe miesięczne.

CO WYRÓŻNIA MIESIĘCZNE SZKŁA KONTAKTOWE?

Miesięczne soczewki wyróżniają się największą ofertą produktową. Są najpopularniejszym rodzajem soczewek ze względu na idealne połączenie higieny z kosztami. Nie dość, że są ekonomiczne (najtańsze soczewki kontaktowe miesięczne to koszt ok. 35 zł), są również bardzo komfortowe i higieniczne. Wymagają pielęgnacji oraz czyszczenia, aby nie gromadzić na ich powierzchni drobnoustrojów, które wraz z soczewką mogłyby się przedostać do oka. Po zdjęciu soczewki korekcyjne miesięczne należy umieścić w specjalnym pojemniku z płynem. Jeśli będziesz odpowiednio je pielęgnować, posłużą przez cały miesiąc, gdyż nie ulegną uszkodzeniom.

SOCZEWKI KOREKCYJNE MIESIĘCZNE - ZALETY

Najtańsze soczewki to opcja miesięczna, która jest jednocześnie najpopularniejsza. Wszystkie rodzaje soczewek są dostępne do noszenia w trybie miesięcznym, wobec tego możesz się cieszyć szerokim wyborem. Jak wiadomo, im większy wybór, tym większe prawdopodobieństwo, że trafisz na idealnie pasującą do Twojego oka soczewkę. Ten rodzaj szkieł jest również bardzo dogodnym wyborem dla zapominalskich – możesz wymieniać je zawsze z pierwszym dniem miesiąca. Przez cały okres użytkowania zachowują idealną przejrzystość oraz uwodnienie (o ile są dobrze pielęgnowane). Mniej narażają oczy na infekcje niż szkła kwartalne czy roczne. Tanie soczewki kontaktowe miesięczne kupisz już za około 35 złotych.

DLA KOGO SOCZEWKI MIESIĘCZNE?

Soczewki miesięczne przeznaczone są dla dalekowidzów, krótkowidzów, astygmatyków oraz osób cierpiących na prezbiopię. Niektóre soczewki kolorowe są dostępne w wersji miesięcznej, te jednak nie są polecane dla osób bez wady wzroku. Szkła mogą być używane przez wszystkich, którzy mają możliwość, by starannie je pielęgnować. Nie są polecane dla osób, które wybierają się na dalekie surwiwalowe podróże lub wiedzą, że nie będą mogły ich czyścić. Miesięczne soczewki idealnie nadają się za to dla tych, którzy liczą się z kosztami i szukają najbardziej dogodnej finansowo metody korekcji wzroku. Z drugiej strony ich czas noszenia jest na tyle krótki, że dobrze się sprawdzi u osób, które np. chcą nosić soczewki jedynie latem. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z soczewkami, warto w celu wypróbowania zakupić szkła kontaktowe na sztuki.

RODZAJE SOCZEWEK MIESIĘCZNYCH

Mamy w swojej ofercie wiele rodzajów soczewek miesięcznych. Posiadamy szkła kontaktowe hydrożelowe oraz silikonowo-hydrożelowe, charakteryzujące się większą przepuszczalnością tlenu. Oferujemy soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków i osób cierpiących na starczowzroczność. Osobom pragnącym podkreślić lub zmienić kolor oczu dedykujemy szkła kosmetyczne – kolorowe, które są tak samo komfortowe jak inne soczewki miesięczne. Opinie zadowolonych klientów to potwierdzają. W swojej ofercie mamy również soczewki całodobowe – przeznaczone do użytku w trybie ciągłym, nawet w nocy. Jeśli wybierzesz soczewki miesięczne bez zdejmowania, to pamiętaj, że nawet takie szkła kontaktowe warto zdjąć z oczu od czasu do czasu i przepłukać płynem.

PRODUCENCI SOCZEWEK MIESIĘCZNYCH

Oferujemy soczewki miesięczne najbardziej popularnych producentów i marek. Posiadamy również własne marki szkieł przeznaczonych do miesięcznego użytku – evO2lution monthly lenses oraz evO2fit. Nasze najbardziej popularne produkty to:

Alcon:

Barnaux:

Bausch&Lomb:

CooperVision:

evO2lution:

Horien:

Menicon:

Zeiss:

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT SOCZEWEK MIESIĘCZNYCH

SOCZEWKI MIESIĘCZNE – CZYM SĄ?

Co to znaczy soczewki miesięczne? Określenie to używane jest w stosunku do szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku, które przeznaczone są do stosowania maksymalnie przez 30 dni. Wymiana soczewek raz w miesiącu jest wygodna i nie wymaga częstego zakupu soczewek. Wymaga natomiast ich codziennej pielęgnacji (chyba że są to soczewki miesięczne całodobowe). Więcej o plusach i minusach soczewek miesięcznych na naszym ​blogu​.

ILE MOŻNA NOSIĆ SOCZEWKI MIESIĘCZNE?

Ile dni można nosić soczewki miesięczne? Jak mówi sama nazwa, soczewki miesięczne wystarczą dokładnie na 30 dni. Dla komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa naszych oczu nie wolno tego czasu przekraczać. 30 dni należy liczyć od momentu otwarcia blistra, nawet gdy soczewka nie była noszona codziennie w ciągu mijającego miesiąca. Więcej na naszym ​blogu​.

CZY MOŻNA SPAĆ W SOCZEWKACH MIESIĘCZNYCH?

Czy soczewki miesięczne zdejmuje się na noc? Jeśli są to soczewki do noszenia w trybie dziennym (a stanowią one zdecydowaną większość), to tak. Spanie w soczewkach może bowiem powodować dyskomfort, a nawet infekcje oczu. Istnieją jednak soczewki miesięczne całodobowe, które mają właściwości pozwalające na bezpieczne zasypianie w nich. Takim produktem są np. soczewki miesięczne bez zdejmowania ​Air Optix Night&Day Aqua​.

JAK PRZECHOWYWAĆ SOCZEWKI MIESIĘCZNE?

Miesięczne soczewki kontaktowe po zdjęciu i prawidłowym wyczyszczeniu pod koniec dnia należy przechowywać w przystosowanym do tego pojemniczku. Pojemniczek ten wypełnia się świeżą porcją płynu (np. wielofunkcyjnego płynu evO2lution soft​) i umieszcza się tam soczewki, najlepiej na całą noc. Więcej na temat pielęgnacji i przechowywania soczewek miesięcznych na naszym ​blogu​.

JAK PIELĘGNOWAĆ SOCZEWKI MIESIĘCZNE?

Jak czyścić soczewki miesięczne? Podobnie jak inne szkła kontaktowe wielorazowego użytku. Na pielęgnację składa się pocieranie, płukanie i przechowywanie soczewek. Na umytej i wysuszonej dłoni umieszczamy soczewkę, nalewamy trochę płynu wielofunkcyjnego i pocieramy przez około 30 sekund po obu stronach. Następnie soczewkę należy opłukać i umieścić w czystym pojemniku wypełnionym świeżym płynem. Pielęgnacja soczewek miesięcznych krok po kroku opisana jest na naszym blogu.

SOCZEWKI MIESIĘCZNE – CENA

Ile kosztują szkła kontaktowe miesięczne? Cena zależy od rodzaju, marki itd. Najtańsze soczewki miesięczne to koszt ok. 70 gr dziennie z pielęgnacją, co sprawia, że są tańsze niż szkła kontaktowe dwutygodniowe czy jednodniowe. Standardowe soczewki miesięczne (6 sztuk) sferyczne kupimy w przedziale cenowym między 35 a 100 zł. Ceny soczewek miesięcznych torycznych i multifokalnych będą jednak trochę wyższe. Więcej o kosztach, jakie miesięcznie musisz ponieść na soczewki kontaktowe na naszym ​blogu​.

JAK NOSIĆ SOCZEWKI MIESIĘCZNE?

Jak stosować soczewki miesięczne? Zakładanie i zdejmowanie soczewek miesięcznych wygląda tak samo jak szkieł kontaktowych o innej częstotliwości wymiany. Należy pamiętać o wskazówkach specjalisty, higienie rąk, a także o sprawdzeniu, czy przed aplikacją soczewka nie jest wywinięta na drugą stronę. Poradnik jak zakładać i zdejmować soczewki kontaktowe krok po kroku znajduje się w naszej ​strefie wiedzy​.

KTÓRE SOCZEWKI MIESIĘCZNE WYBRAĆ?

Jakie soczewki miesięczne wybrać? Doborem zajmuje się okulista lub optometrysta, ponieważ soczewki muszą mieć odpowiednie parametry, aby były wygodne i umożliwiały dobre widzenie. Soczewki miesięczne dzielimy np. ze względu na rodzaj korygowanej wady wzroku, markę, rodzaj materiału itd. Wybór powinien zależeć m.in. od kondycji naszego wzroku i trybu życia. Polecamy nasz ​ranking​ uwzględniający miesięczne soczewki kontaktowe. Opinie naszych zadowolonych klientów również mogą okazać się pomocne przy wyborze.

SOCZEWKI MIESIĘCZNE A JEDNODNIOWE – RÓŻNICE

Soczewki miesięczne czy jednodniowe – które lepsze? Nie da się odpowiedzieć na to pytanie wprost, ponieważ wszystko zależy od oczekiwań danego pacjenta. Soczewki miesięczne są tańsze w użytkowaniu, ale wymagają codziennego czyszczenia. Natomiast soczewki jednodniowe nie wymagają takiej pielęgnacji i są bardziej higieniczne, ale wiążą się z wyższym kosztem użytkowania. Więcej różnic między soczewkami miesięcznymi a jednodniowymi na ​blogu​.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą