Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
58 144
Producent
więcej... mniej

CooperVision jest jedną z największych firm w dziedzinie kontaktologii na świecie. Wprowadziła na rynek kilka rodzin soczewek kontaktowych, wszystkie cieszące się ogromną popularnością. To Biofinity, clariti, Proclear, MyDay oraz Biomedics.

Soczewki kontaktowe Biomedics

Firma CooperVision jest największym producentem soczewek kontaktowych torycznych. W jej ofercie znajdują się jednak produkty zróżnicowane, przeznaczone dla wszystkich pacjentów. To właśnie pacjent jest najważniejszy dla firmy CooperVision, która tak dostosowała swój asortyment, aby spełniał wszelkie indywidualne wymagania. Rodzina soczewek Biomedics powstała, aby zapewnić użytkownikom szkieł kontaktowych świetną jakość widzenia oraz komfort w przystępnej cenie.

Charakterystyka szkieł Biomedics

Biomedics to gama soczewek kontaktowych, która została zaprojektowana specjalnie dla osób, które wymagają soczewek hydrożelowych z miękkiego materiału. Zapewniają doskonałe nawilżenie i komfort nawet do późnych godzin wieczornych. Występują w wersji jednodniowej jako Biomedics 1 day Extra, będą zatem idealne dla użytkowników preferujących soczewki jednorazowe, które po całym dniu noszenia po prostu się wyrzuca. W zależności od produktu soczewki Biomedics korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm.

Zalety soczewek Biomedics

Biomedics to soczewki kontaktowe, które nie wymagają żadnych czynności pielęgnacyjnych, ponieważ każdego dnia zakłada się nową, świeżą parę. Wysoka zawartość wody w materiale sprawia, że soczewki Biomedics sprawdzą się dla osób, których oczy wymagają dobrego nawilżenia. Cienki i miękki hydrożel, z którego wyprodukowane są te szkła kontaktowe ułatwia dopasowanie się do gałki ocznej oraz zapewnia komfort nawet osobom o wrażliwych oczach. Atutem soczewek Biomedics 1 day Extra jest też bez wątpienia cena, która jest niższa od wielu soczewek jednodniowych konkurencyjnych producentów.

Dla kogo soczewki Biomedics?

Soczewki Biomedics zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących ekonomiczne rozwiązania, którym zależy na skutecznej korekcji wzroku za niewielką cenę. Będą idealne dla osób, które nie chcą sobie zaprzątać głowy codziennym czyszczeniem soczewek. Ze względu na wysoką zawartość procentową wody polecane są tym użytkownikom soczewek, którzy mają problemy z suchością oczu. Soczewki kontaktowe Biomedics mogą nosić osoby zmagające się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością i astygmatyzmem.

Wybór soczewek kontaktowych Biomedics

Biomedics 1 day Extra - hydrożelowe jednodniowe soczewki kontaktowe dla krótkowidzów i dalekowidzów.

Biomedics 1 day Extra toric - hydrożelowe jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą