Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
34 299
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma Bausch&Lomb powstała w 1853 roku jako nowo utworzony niewielki zakład optyczny w stanie Nowy Jork. Na początku zajmowała się produkcją opraw okularowych oraz różnych produktów optycznych, takich jak mikroskopy, czy lornetki. Po roku 1900 stała się pionierem w zakresie innowacyjnych rozwiązań w optyce – opracowała np. wojskowe okulary przeciwsłoneczne dla żołnierzy I wojny światowej.

W roku 1971 stworzyła pierwsze na świecie miękkie szkła kontaktowe. W 1999 roku wraz z firmą Ciba Vision zaprezentowała pierwsze silikonowo-hydrożelowe soczewki i umocniła swoją pozycję na rynku. Dziś wraz ze swoimi rodzinami soczewek: PureVisionSofLens, Biotrue oraz Ultra jest światowym liderem w zakresie kontaktologii.

Soczewki Bausch&Lomb

Cztery rodziny soczewek kontaktowych produkowane przez firmę Bausch&Lomb: Biotrue, PureVision, SofLensUltra są niezwykle popularne na całym świecie. Korygują 99% wad wzroku pacjentów: krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopię i astygmatyzm. Dostępne są w różnych wariantach: miesięcznym, jednodniowym, hydrożelowym, silikonowo-hydrożelowym. Niektóre szkła PureVision w wersji plano mogą stanowić także opatrunek terapeutyczny po chirurgicznej operacji rogówki. Wszystkie produkty zapewniają idealną jakość widzenia oraz duży komfort noszenia.

Marki soczewek Bausch&Lomb

PureVision

Silikonowo-hydrożelowe miesięczne soczewki kontaktowe. Korygują krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Mogą być stosowane w trybie dziennym lub przedłużonym. W konstrukcji PureVision 2 zastosowano optykę wysokiej rozdzielczości (HD), co sprawia, że szkła są świetnym rozwiązaniem dla kierowców.

SofLens

Hydrożelowe soczewki miesięczne oraz jednodniowe nieco starszej generacji. Ze względu na długą obecność na rynku umocniły swoją pozycję i są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych szkieł kontaktowych. To także jedne z najcieńszych kontaktów na świecie.

Biotrue

Jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału naśladującego biologię ludzkiego oka. Tak jak rogówka, są uwodnione w 78%, czyli w najbardziej optymalny sposób. Gwarantuje to niebywały komfort użytkowania.

Ultra

Najnowsze soczewki od Bausch&Lomb. Ultra to rodzina miesięcznych soczewek kontaktowych z materiału silikonowo-hydrożelowego o wyjątkowo wysokiej tlenotransmisyjności. Szczególnie polecane osobom, które spędzają wiele godzin dziennie przed komputerem.

Dla kogo soczewki Bausch&Lomb?

Ze szkieł kontaktowych firmy Bausch&Lomb wybierać mogą krótkowidze, dalekowidze, astygmatycy oraz osoby cierpiące na starczowzroczność. Miesięczne soczewki PureVision, SofLens oraz Ultra będą doskonałą opcją dla stałych, codziennych użytkowników kontaktów. Jednodniowe SofLens oraz BioTrue mogą stanowić zarówno okazjonalną metodę korekcji wzroku, jak i codzienną – skądinąd bardzo higieniczną. Dodatkowo BioTrue zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, więc mogą być dobrym rozwiązaniem na słoneczne dni. Biokompatybilność szkieł BioTrue czyni je zaś odpowiednimi dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą