Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Cena
24 25
Producent
więcej... mniej

Johnson & Johnson

Krople do oczu są pomocne przy wielu dolegliwościach, takich jak alergie, zespół suchego oka czy zapalenie spojówek. Wiele tego typu produktów dostępnych jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, które przynoszą ulgę podczas pieczenia i zaczerwienienia oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy używamy soczewek kontaktowych i zdarza nam się odczuwać w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Johnson & Johnson.

Johnson & Johnson to amerykański koncern farmaceutyczno-kosmetyczny, którego produkty są doskonale znane i cenione na całym świecie. Firma posiada również dział kontaktologiczny - zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych ACUVUE (głównie dwutygodniowych i jednodniowych) i płynów do czyszczenia ACUVUE RevitaLens. Oprócz tego produkuje krople do oczu o nazwie blink.

O kroplach do oczu Johnson & Johnson

Krople do oczu produkowane przez Johnson & Johnson znajdziemy pod nazwą blink. Są to skuteczne i bezpieczne preparaty przystosowane do używania z soczewkami kontaktowymi. Pozwalają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu noszenie soczewek staje się bardziej komfortowe. Pomagają również złagodzić objawy, takie jak podrażnienie, pieczenie i nadmierne łzawienie, powstałe np. na skutek wielogodzinnej pracy przy komputerze czy przebywania w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych bądź ogrzewanych.

Rodzaje kropli do oczu Johnson & Johnson

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie 2 warianty kropli do oczu firmy Johnson & Johnson:

blink contacts - krople powstałe z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych. Ich używanie pozwala uniknąć uczucia dyskomfortu związanego z noszeniem soczewek, pojawiającego się np. pod koniec dnia

blink intensive - krople do oczu polecane do suchych i podrażnionych oczu. Intensywnie nawilżają, a do tego zawierają hialuronian sodu, który pomaga przywrócić stabilność filmu łzowego.

blink intensive PLUS - najnowsze krople do oczu w rodzinie blink. Dzięki żelowej konsystencji dłużej utrzymują się na powierzchni oka. Mają również wyższą zawartość hialuronianu sodu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą