Filtruj według

Cena
19 76
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Menicon

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwalają na higieniczne i bezpieczne dla naszych oczu użytkowanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. japońska firma Menicon.

Produkty kontaktologiczne Menicon są doskonale znane nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Oprócz soczewek Miru są to również płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych marki SOLOCARE. Produkowane wcześniej przez firmę Ciba Vision niezmiennie cieszą się zaufaniem użytkowników soczewek.

O płynach do soczewek Menicon

Płyny do soczewek SOLOCARE od firmy Menicon nadają się nie tylko do pielęgnacji szkieł miesięcznych Miru tego producenta, ale do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. SOLOCARE znakomicie radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów z powierzchni soczewek, a do tego świetnie je nawilża. Zagwarantuje to nam najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa podczas korzystania z tej metody korekcji wzroku, a w dodatku komfort utrzymujący się przez wiele godzin. SOLOCARE to płyn wielofunkcyjny, który płucze, czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki oraz umożliwia ich przechowywanie w odpowiednich warunkach. W praktyce oznacza to, że nie potrzebujemy żadnych innych dodatkowych środków, aby zapewnić naszym soczewkom czystość. Atutem płynu SOLOCARE jest również dołączony do opakowania pojemniczek na soczewki, który zawiera jony srebra, wzmacniające działanie antybakteryjne.

Rodzaje płynów do soczewek Menicon

W naszej ofercie znajduje się 1 rodzaj płynu do soczewek firmy Menicon - SOLOCARE AQUA. Dostępny jest zarówno w małym, jak i dużym opakowaniu. Niezależnie od rozmiaru, do opakowania z płynem SOLOCARE AQUA dołączony jest antybakteryjny pojemniczek na soczewki z jonami srebra. Z tego powodu wymaga trochę innego postępowania niż standardowe pojemniczki - wszystkie szczegóły na ten temat znajdują się w instrukcji

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą