Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Krople i akcesoria – EyeSee

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane w różnych sytuacjach, często przy dolegliwościach, takich jak zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy alergie. Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby skarżące się na zmęczone i zaczerwienione oczy (np. od pracy przy komputerze). W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Eye See.

Eye See to marka i jednocześnie nazwa firmy produkującej płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz krople do oczu. Producent istnieje na rynku od 2002 r. i oferuje środki wysokiej jakości w przystępnych cenach. W rodzinie Eye See znajdują się 2 rodzaje kropli do oczu.

Zalety kropli do oczu Eye See

Skąd bierze się dyskomfort narządu wzroku? Powody bywają różne. Często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z komputera lub smartfona, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych czy zadymionych). We wszystkich tych sytuacjach mogą nam pomóc krople do oczu Eye See, które wyróżniają się bardzo dobrym składem. Ich stosowanie pozwoli zmniejszyć uczucie suchości i nieprzyjemnego pieczenia oczu.

Warianty kropli do oczu Eye See

Krople Eye See dostępne są obecnie w 2 wariantach. Pierwszy z nich to Eye See Hyaluronate 0,1% - nawilżające krople do oczu z dodatkiem hialuronianu sodu (składnika naturalnych łez) o stężeniu 0,1%. Tworzą na powierzchni oka płaszcz ochronny, który zapobiega przesuszaniu, pozwalając cieszyć się niebywałym komfortem przed długi czas. Drugi preparat to Eye See Herbal - krople do oczu o właściwościach nawilżających i rewitalizujących oczy oraz łagodzących podrażnienia. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, takie jak np. świetlik lekarski, wyciąg z czarnej borówki i hialuronian.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych