Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
6 154
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Sklep soczewki365.pl posiada w swojej ofercie artykuły najlepszych, a także najbardziej rozchwytywanych producentów. Wszystkie produkty są w 100% oryginalne i bezpieczne dla zdrowia ich użytkowników. Oprócz największych marek szkieł kontaktowych, w naszym sklepie znajdziecie również bardziej niszowe brandy oraz marki własne. Nasza autorska rodzina soczewek evO2lution to wysokiej jakości soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo czeka na was wiele ciekawych promocji, którymi objęte są produkty właśnie tego producenta.

Soczewki evO2lution

Marka evO2lution została stworzona z myślą o pacjencie: jej produkty są bezpieczne, komfortowe i zapewniają idealną jakość widzenia. Przeznaczone są dla osób zmagających się z takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Soczewki miesięczne evO2lution monthly lenses, evO2fit oraz jednodniowe evO2lution one day dostępne są w szerokim zakresie mocy. Miesięczne szkła występują w ekonomicznych opakowaniach 6 szt., wystarczających na 3 miesiące użytkowania. Istnieje także możliwość zakupienia kontaktów w zestawie z płynem pielęgnacyjnym i pojemnikiem na soczewki oraz w zestawach startowych. Soczewki jednodniowe sprzedawane są po 30 szt. lub 5 szt. 

Marka soczewek evO2lution

evO2lution

evO2lution to rodzina nowoczesnych soczewek kontaktowych. Szkła evo2lution monthly lenses charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki swojej niebywałej tlenotransmisyjności zapewniają oczom komfort, a także 100% bezpieczeństwa. Soczewki są zdatne do użycia przez cały, nawet bardzo długi dzień, a nasze oczy mimo wszystko nie są zmęczone, ani podrażnione. Szkła kontaktowe są również wyjątkowo dobrze uwodnione (aż w 40%), co zaś wpływa na to, iż nasze oczy pozostają w soczewkach białe i nieprzekrwione. Za sprawą niskiej adhezji bakteryjnej soczewki gwarantują doskonałą higienę. Do narządu wzroku pacjenta nie przedostają się bakterie oraz wszelkiego rodzaju osady białkowe, tłuszczowe, czy pozostałości po makijażu. Z kolei jednodniowe soczewki evO2lution one day to wyjątkowo wygodne szkła kontaktowe z cienkiego i miękkiego materiału hydrożelowego o wysokim poziomie uwodnienia. Jako soczewki jednorazowego użytku są najbardziej higienicznym rozwiązaniem, a do tego niewymagającym pielęgnacji.

evO2fit

evO2fit to nowa marka w rodzienie produktów evO2. Są to miesięczne soczewki kontaktowe o asferycznej konstrukcji, zapewniającej jeszcze lepszą jakość widzenia krótkowidzom i dalekowidzom. Wyprodukowane są z miękkiego materiału hydrożelowego o zawartości wody 50%, dzięki czemu zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia. Są wyjątkowo cienkie i łatwo dopasowują się do oka. Dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dla kogo soczewki evO2lution?

Soczewki evO2lution przeznaczone są dla wszystkich krótkowidzów i dalekowidzów. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających komfort. Łatwe zakładanie sprawia, że docenią je nie tylko doświadczeni, ale też początkujący użytkownicy szkieł kontaktowych. Soczewki silikonowo-hydrożelowe dzięki swojej wysokiej przepuszczalności tlenu sprawdzą się u pacjentów spędzających dużo czasu przed ekranami. Będą doskonałe do pracy biurowej oraz w pomieszczeniach,w których występuje suche powietrze. Z kolei szkła hydrożelowe ze względu na swoją miękkość nie będą sprawiały dyskomfortu nawet osobom o suchych i wrażliwych oczach.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą