Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
8 88
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki evO2lution

Sklep soczewki365.pl posiada w swojej ofercie artykuły najlepszych, a także najbardziej rozchwytywanych producentów. Wszystkie produkty są w 100% oryginalne i bezpieczne dla zdrowia ich użytkowników. Oprócz największych marek szkieł kontaktowych, w naszym sklepie znajdziecie również bardziej niszowe brandy oraz marki własne. Nasza autorska rodzina soczewek, evO2lution, to wysokiej jakości soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne w atrakcyjnych cenach.

 Więcej

Dodatkowo czeka na was wiele ciekawych promocji, którymi objęte są produkty właśnie tego producenta.

Soczewki evO2lution

Marka evO2lution została stworzona z myślą o pacjencie: jej produkty są bezpieczne, komfortowe i zapewniają idealną jakość widzenia. Przeznaczone są dla osób zmagających się z takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Soczewki dostępne są w szerokiej gamie parametrów. Zakres mocy soczewek to -6.00 D do +6.00 D, a dodatkowo do wyboru są dwie krzywizny bazowe: 8.6 mm i 8.3 mm. Miesięczne szkła występują w ekonomicznych opakowaniach sześciosztukowych, a więc wystarczają na 3 miesiące użytkowania. Istnieje także możliwość zakupienia kontaktów w zestawie z płynem pielęgnacyjnym i pojemnikiem na soczewki.

Marka soczewek evO2lution

evO2lution

evO2lution to innowacyjne soczewki kontaktowe charakteryzujące się wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki swojej niebywałej oddychalności zapewniają oczom komfort, a także 100% bezpieczeństwo. Są zdatne do użycia przez cały, nawet bardzo długi dzień, a nasze oczy mimo wszystko nie są zmęczone, ani podrażnione. Szkła są również wyjątkowo dobrze uwodnione (aż w 40%), co zaś wpływa na to, iż nasze oczy pozostają w soczewkach białe i nieprzekrwione. Za sprawą niskiej adhezji bakteryjnej soczewki gwarantują doskonałą higienę. Do narządu wzroku pacjenta nie przedostają się bakterie oraz wszelkiego rodzaju osady białkowe, tłuszczowe, czy pozostałości po makijażu.

Dla kogo soczewki evO2lution

Soczewki przeznaczone są dla wszystkich krótkowidzów i dalekowidzów. Wykonane są z silikonowego hydrożelu, dodatkowo nadano im optymalny moduł sztywności, co odróżnia je od innych kontaktów na rynku. Ma to wpływ na zakładanie i zdejmowanie szkieł oraz znacznie ułatwia to zadanie początkującym użytkownikom. Soczewki dzięki swojej wysokiej przepuszczalności tlenu oraz uwodnieniu sprawdzą się u pacjentów spędzających dużo czasu przed ekranami. Będą doskonałe do pracy biurowej oraz w pomieszczeniach,w których występuje suche powietrze.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych