Krople i akcesoria – Horien

Krople do oczu są nam potrzebne, gdy zmagamy się z różnymi dolegliwościami np. alergią, zespołem suchego oka czy zapaleniem spojówek. Poza specjalnymi kroplami leczniczymi większość dostępna jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, których używa się, aby zmniejszyć pieczenie i zaczerwienienie oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy nosimy soczewki kontaktowe i zdarza nam się odczuwać w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Horien.

Horien to azjatycki producent wyrobów kontaktologicznych. Firma zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych (zarówno miesięcznych, jak i jednodniowych) oraz płynów do ich pielęgnacji. W swojej szerokiej ofercie posiada również nawilżające krople do oczu. Pomimo niskiej ceny w porównaniu z konkurencyjnymi markami, wszystkie produkty Horien są całkowicie bezpieczne i spełniają europejskie standardy.

O kroplach do oczu Horien

Horien oprócz soczewek kontaktowych i płynów wprowadził na rynek nawilżające krople do oczu. Nadają się do stosowania przez wszystkie osoby zmagające się z problemem suchych, podrażnionych i zaczerwienionych oczu, w tym użytkowników szkieł kontaktowych. Dzięki nim użytkowanie soczewek staje się wygodniejsze, nawet kiedy nosimy je do późnego wieczora. Zawartość hialuronianu sodu w składzie wzmacnia ich właściwości nawilżające. Krople Horien pomogą pozbyć się dyskomfortu związanego z przebywaniem w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach oraz długotrwałej pracy przy komputerze.

Rodzaje kropli do oczu Horien

W naszym sklepie internetowym dostępny jest obecnie 1 wariant kropli do oczu firmy Horien:

Horien Aqua Comfort - nawilżające krople do oczu w niskiej cenie, które minimalizują uczucie suchości i łagodzą podrażnienia. Zawierają hialuronian sodu, a buteleczka wyposażona jest w wygodny aplikator, ułatwiający aplikację odpowiedniej ilości preparatu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą