Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 114
Producent
więcej... mniej

evO2fit to nowa, innowacyjna marka na rynku soczewek miesięcznych, opracowana specjalnie z myślą o naszych Klientach.

Soczewki kontaktowe evO2fit

evO2fit to soczewki hydrożelowe o wysokim uwodnieniu wynoszącym 50%, co pozytywnie wpływa na wygląd oczu. Ich największą zaletą jest komfortowe użytkowanie za sprawą wyjątkowej miękkości i minimalnej grubości, wynoszącej zaledwie 0,075 mm. Są to szkła kontaktowe o miesięcznym trybie wymiany, dlatego wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która pozwoli im posłużyć przez 30 dni i zapewnić 100% bezpieczeństwa. W tym celu polecamy dostępne w naszym sklepie wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne, w szczególności naszej marki evO2lution.

Zalety soczewek evO2fit

Soczewki kontaktowe marki evO2fit charakteryzują się asferyczną konstrukcją, poprawiającą ostrość widzenia w przypadku niedostatecznego oświetlenia. Zawierają filtr UV, wspomagający ochronę przed promieniami ultrafioletowymi. Są delikatnie zabarwione na jasnoniebiesko, dlatego ich aplikowanie nie powinno sprawiać żadnych kłopotów. Ponadto wykonane są ze specjalnego hydrożelowego materiału, dopasowującego się do gałki ocznej i zapewniającego odpowiednie nawilżenie.

Dla kogo soczewki evO2fit?

Miesięczne soczewki evO2fit przeznaczone są dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań, a także dla wszystkich ceniących sobie komfort i zdrowy wygląd oczu. To szkła przeznaczone dla każdego użytkownika – zarówno doświadczonego (wymagają codziennej pielęgnacji), jak i początkującego (mają łatwy system aplikacji). Soczewki evO2fit rekomendowane są również osobom o wrażliwych oczach, które potrzebują ciągłego nawilżenia.

Wybór soczewek kontaktowych evo2fit

evO2fit monthly contact lenses – miesięczne soczewki hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Zapewniają maksimum komfortu za sprawą wysokiego uwodnienia na poziomie 50%

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą