Filtruj według

Cena
17 33
Producent
więcej... mniej

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno ich czyścić zwykłą wodą, tego typu środki są niezbędne użytkownikom soczewek wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest ACUVUE RevitaLens.

Znany naszym Klientom płyn do soczewek Complete RevitaLens został zastąpiony przez ACUVUE RevitaLens. Nie zmieniło się jedno - najwyższa jakość w rozsądnej cenie. ACUVUE RevitaLens jest marką należącą do Johnson & Johnson - amerykańskiego koncernu farmaceutycznego i kosmetycznego. Firma znana jest m.in. z popularnych na całym świecie soczewek ACUVUE. Preparat ACUVUE RevitaLens sprawdzi się do czyszczenia zarówno soczewek tego producenta, jak i wszystkich innych miękkich szkieł kontaktowych.

Zalety płynu do soczewek ACUVUE RevitaLens

ACUVUE RevitaLens to płyn wielofunkcyjny, a więc nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a cały proces pielęgnacji możemy przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego preparatu. Nadaje się nie tylko do czyszczenia soczewek dwutygodniowych ACUVUE OASYS, ale do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. Płyn ACUVUE RevitaLens przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji soczewek. Skutecznie oczyszcza ich powierzchnię z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym osadów białkowych i tłuszczowych oraz bakterii i grzybów. Nowoczesna formuła świetnie nawilża soczewki, zapewniając komfortowe noszenie nawet do późnych godzin wieczornych.

Warianty płynu do soczewek ACUVUE RevitaLens

Płyn do pielęgnacji soczewek ACUVUE RevitaLens jest jedyny i niepowtarzalny, a jego jakość gwarantuje Johnson & Johnson. Można go nabyć w pojemnościach - 100 ml i 360 ml. Małą butelkę można mieć zawsze przy sobie np. podczas podróży, z kolei większa jest bardziej ekonomiczna i będzie idealna do czyszczenia soczewek w domu. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się specjalny pojemniczek, który umożliwia przechowywanie soczewek kontaktowych w bezpiecznych warunkach.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą