Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
25 179
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Powstała w 1945 roku firma Alcon działa dziś pod jednym szyldem z Ciba Vision, niegdyś oddzielnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją soczewek kontaktowych. Ich siedziba znajduje się w Teksasie, a działalność obejmuje wytwarzanie produktów z zakresu ochrony wzroku. W Polsce dostępne są trzy rodziny szkieł kontaktowych wprowadzonych na rynek przez tego producenta: Air Optix, Dailies, a także FreshLook.

Głównym celem tego światowego lidera w dziedzinie kontaktologii jest bycie najbardziej zaufanym dostawcą produktów związanych z ochroną oczu. Doskonała jakość widzenia powinna bowiem iść w parze z bezpieczeństwem i gwarancją zdrowia oczu.

Soczewki Alcon

Firma Alcon posiada na rynku aż trzy rodziny soczewek kontaktowych, a każda z nich realizuje odrębne cele i skierowana jest do innej grupy odbiorców. Marka Air Optix to ultra-nowoczesne soczewki miesięczne, Dailies – innowacyjne szkła jednodniowe, zaś FreshLook to nieco starsze soczewki kolorowe. Wszystkie produkty tych rodzin odznaczają się jednak wysoką jakością wykonania, jak również atrakcyjnymi cenami oraz zapewnianiem długotrwałego komfortu. Używając soczewek kontaktowych tej amerykańskiej firmy, możemy być pewni, że nasze oczy pozostaną lśniące, zdrowe i nieprzekrwione przez cały dzień. Zagwarantujemy sobie również idealną jakość widzenia niezależnie od otoczenia oraz warunków atmosferycznych.

Marki soczewek Alcon

Air Optix

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i prezbiopię. W tej rodzinie znajdziemy także soczewki całodobowe (Air Optix Night&Day) oraz kolorowe (Air Optix Colors). Charakteryzują się wysoką transmisją tlenu – przepuszczają go około 5 razy więcej niż tradycyjne soczewki wykonane z hydrożelu.

Dailies

Jedne z najnowocześniejszych szkieł kontaktowych na świecie. Rodzina soczewek jednodniowych, wykonanych z silikonowego hydrożelu. Korygują sferyczne wady wzroku, jak również astygmatyzm oraz prezbiopię. Ich cechą szczególną jest wysoki poziom uwodnienia – szkła Dailies Total 1 są pierwszymi i jak dotąd, jedynymi na świecie z gradientem uwodnienia. Umożliwia to osiągnięcie uwodnienia aż w 80%.

FreshLook

Rodzina hydrożelowych soczewek kolorowych. Występują w wersji z korekcją oraz bez korekcji (plano, „zerówki”). Dostępne w wariancie jednodniowym lub miesięcznym. W asortymencie marki soczewki zmieniające całkowicie kolor oczu, jak i te jedynie powiększające oczy.

Dla kogo soczewki Alcon?

Soczewki kontaktowe Alcon z racji zróżnicowania produktów oraz bardzo szerokiej oferty przeznaczone są dla wszystkich pacjentów z wadą wzroku. Posłużą krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom i prezbiopom, mało tego, mogą z nich skorzystać nawet osoby bez wady wzroku. Kosmetyczne szkła wyprodukowane przez amerykańską firmę mogą zmieniać jedynie wygląd zewnętrzny oczu, lecz nie ingerują w jakość widzenia. Jeśli jednak osoba z wadą wzroku również jest zainteresowana zmianą swojego wyglądu, dostępne są także szkła kolorowe korekcyjne. Soczewki Dailies z pewnością posłużą okazjonalnym użytkownikom, alergikom oraz osobom zmagającym się z suchością oczu. Soczewki Air Optix są zaś najbardziej uniwersalne i sprawdzą się niemalże u wszystkich.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą