Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Cena
18 19
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek BioSoak

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek zwykłą wodą, są niezbędne wszystkim użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Bio Soak.

Bio Soak jest marką należącą do firmy Piiloset - fińskiego producenta płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Produkty firmy Piiloset cechuje najwyższa jakość, czego przykładem jest właśnie płyn Bio Soak. Preparat został wyprodukowany z wykorzystaniem metody biotechnologicznej, co w praktyce oznacza, że użyty w roztworze detergent ulega biodegradacji.

Zalety płynu do soczewek Bio Soak

Płyn Bio Soak jest wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a cały proces pielęgnacji możemy przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego preparatu. Nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. Bio Soak skutecznie czyści i dezynfekuje soczewki, dzięki czemu ich powierzchnia jest wolna od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń (w tym osadów białkowych) oraz bakterii. Preparat nie tylko czyści, ale również służy do przechowywania soczewek i świetnie je nawilża, pozwalając na wygodniejsze noszenie. Bio Soak został wyprodukowany za pomocą metody biotechnologicznej, co znaczy, że użyty w roztworze detergent ulega biodegradacji.

Warianty płynu do soczewek Bio Soak

Preparat Bio Soak to jedyny i niepowtarzalny płyn wielofunkcyjny do soczewek, który bazuje na biologicznych substancjach. Występuje w 1 wariancie o różnych pojemnościach. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się pojemniczek, który służy do bezpiecznego i higienicznego przechowywania soczewek kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą