Krople i akcesoria – Pojemniki do soczewek

Noszenie soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku wymaga przeprowadzania odpowiedniej pielęgnacji. Wiąże się to nie tylko z czyszczeniem za pomocą odpowiednich płynów, lecz także właściwym przechowywaniu, do czego służą specjalne pojemniczki.

W sklepie internetowym soczewki365.pl oprócz szkieł kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i kropli do oczu znajdziemy również szeroki wybór tanich akcesoriów do soczewek. Wśród nich są różnego rodzaju pojemniki do przechowywania soczewek. Są to produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów najwyższej jakości.

Rodzaje pojemników na soczewki kontaktowe

W nasz asortymencie znajdują się praktyczne pojemniki, służące do higienicznego i bezpiecznego przechowywania soczewek kontaktowych. Są to produkty z wysokiej jakości tworzywa, które mają postać niewielkiego pojemnika składającego się z 2 oddzielnych, zakręcanych komór. Komory te mają najczęściej oznaczenia, dzięki którym nie pomylimy soczewki lewej z prawą. Dostępne są zarówno zwykłe pojemniki, jak i takie w oryginalnych kolorach lub kształtach np. zwierzątek.

Pojemniczki na soczewki są bardzo często dołączone do płynów pielęgnacyjnych. Należy jednak pamiętać o ich regularnej wymianie na nowe, a zatem warto zaopatrzyć się w kilka dodatkowych sztuk. Oprócz tradycyjnych pojemniczków do popularnych soczewek miękkich oferujemy również pojemniki przystosowane do rzadziej używanych soczewek twardych. Zachęcamy również do zapoznania się z zestawami podróżnymi, które zawierają pojemniczek i inne przydatne podczas wyjazdu akcesoria do soczewek.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą