Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
22 240
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

CooperVision jest jedną z największych firm w dziedzinie kontaktologii na świecie. Wprowadziła na rynek kilka rodzin soczewek kontaktowych, wszystkie cieszące się ogromną popularnością. To Biofinity, clariti, Proclear, MyDay oraz Frequency.

Soczewki kontaktowe Proclear

Firma CooperVision jest największym producentem soczewek kontaktowych torycznych. W jej ofercie znajdują się jednak produkty zróżnicowane, przeznaczone dla wszystkich pacjentów. To właśnie pacjent jest najważniejszy dla firmy CooperVision, która tak dostosowała swój asortyment, aby spełniał wszelkie indywidualne wymagania. Tak właśnie powstała gama soczewek Proclear.

Charakterystyka szkieł Proclear

Proclear to gama soczewek kontaktowych, która została zaprojektowana specjalnie dla pacjentów cierpiących na suchość oczu. Wyprodukowana z wysokiej jakości hydrożelu utrzymuje 96% uwodnienia nawet po 12 godzinach noszenia. Soczewki Proclear występują zarówno w wersji jednodniowej, jak i miesięcznej i każda z nich koryguje krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Szkła kontaktowe Proclear są wyjątkowo komfortowe przez cały dzień – od rana do wieczora, a nawet do późnych godzin nocnych. Pozwalają na swobodny przepływ tlenu do rogówki, zachowując nasze oczy zdrowe i nieprzekrwione.

Zalety soczewek Proclear

Proclear to jedyne soczewki kontaktowe, odnośnie których amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wydała następujące oświadczenie. „Mogą zapewnić większy komfort osobom używającym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka podczas noszenia soczewek”. To wszystko dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii PC, dzięki której możliwe jest przyciąganie i wiązanie cząsteczek wody na powierzchni soczewki. Tworzy się wtedy coś na wzór „tarczy wodnej”, która utrzymuje soczewkę w czystości oraz zapewnia jej prawidłowe działanie. Nasze oczy pozostają zdrowe, białe i lśniące, a uczucie komfortu towarzyszy nam przez cały dzień.

Dla kogo soczewki Proclear?

Soczewki Proclear zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które nosząc soczewki, odczuwają wyjątkowy dyskomfort. Nieprzyjemne uczucie wynika z suchości oczu i trudno jest się go całkowicie wyzbyć, nosząc mniej uwodnione soczewki. Firma CooperVision wyszła naprzeciw potrzebom pacjentów i stworzyła szkła hydrożelowe Proclear o wysokim uwodnieniu. Zapewniają wyjątkowy komfort od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Korygują 99% wad wzroku i posiadają szeroki zakres parametrów.

Wybór soczewek kontaktowych Proclear

Proclear 1 Day – soczewki jednodniowe hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność.

Proclear 1 day multifocal – soczewki jednodniowe hydrożelowe korygujące prezbiopię.

Proclear – miesięczne soczewki kontaktowe korygujące krótko- i dalekowzroczność.

Proclear Multifocal – miesięczne soczewki kontaktowe korygujące prezbiopię.

Proclear Multifocal XR – soczewki miesięczne hydrożelowe korygujące prezbiopię. Dostępne w bardzo szerokim zakresie parametrów.

Proclear Multifocal Toric – miesięczne soczewki wieloogniskowe dla astygmatyków. Korygują również prezbiopię.

Proclear Sphere – roczne soczewki kontaktowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Dostępne w mocach od -10 D do +10 D.

Proclear Tailor Made Toric – roczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Dostępne w mocach od -20 D do +20 D. Idealnie dopasowane do pacjenta.

Soczewki Proclear

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą