Filtruj według

Cena
22 35
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Alvera

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek zwykłą wodą, są niezbędne wszystkim użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Alvera.

Alvera jest marką należącą do firmy Avizor - hiszpańskiego producenta płynów do pielęgnacji soczewek, takich jak All Clean i Unica, a także nawilżających kropli do oczu. Produkty firmy Avizor cechuje najwyższa jakość, a do tego przystępne ceny. Płyn do soczewek Alvera jest tego najlepszym przykładem. Na tle innych produktów preparat wyróżnia się obecnością w składzie wyciągu z aloesu, który łagodzi podrażnienia oraz regeneruje tkanki oka.

Zalety płynu do soczewek Alvera

Płyn Alvera jest wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków czyszczących, a cały proces pielęgnacji możemy przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego preparatu. Alvera może być używana do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno z materiału hydrożelowego, jak i silikonowo-hydrożelowego. Skutecznie oczyszcza powierzchnię soczewek z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym osadów białkowych i tłuszczowych oraz groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Płyn Alvera służy też do przechowywania soczewek, zapewniając przy tym idealne nawilżenie i wielogodzinny komfort noszenia, bez nieprzyjemnego uczucia “piasku pod powiekami”. Zawarty w składzie aloes regeneruje uszkodzone komórki oka i zapobiega podrażnieniom.

Warianty płynu do soczewek Alvera

Płyn do pielęgnacji soczewek Alvera jest jedyny i niepowtarzalny. Można go nabyć w różnych pojemnościach - 100 ml i 350 ml. Mała buteleczka jest poręczna i świetnie sprawdzi się w podróży (np. do samolotu), natomiast większa jest bardziej ekonomiczna i będzie idealna do codziennego użytku w warunkach domowych. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się specjalny pojemniczek, który służy do bezpiecznego i higienicznego przechowywania szkieł kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą