Filtruj według

Cena
20 40
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Biotrue

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Biotrue.

Biotrue jest marką należącą do firmy Bausch&Lomb - doskonale znanej naszym Klientom z soczewek Soflens i PureVision. Pod tą nazwą dostępne są też jednodniowe soczewki Biotrue ONEday inspirowane biologią ludzkiego oka. Podobną filozofią kierowano się przy produkcji płynu do soczewek Biotrue, który ma właściwości zbliżone do łez. Płyn Biotrue jest wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a całą pielęgnację przeprowadzimy za pomocą jednego preparatu.

Zalety płynu do soczewek Biotrue

Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue to produkt z najwyższej półki. Służy do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku, a więc np. miesięcznych lub dwutygodniowych. Skutecznie dezynfekuje szkła kontaktowe, oczyszczając je z wszelkiego rodzaju groźnych dla zdrowia grzybów i bakterii. Doskonale radzi sobie także z lipidami i osadami białkowymi, a co więcej, zapobiega ich ponownemu osadzeniu się. Płyn Biotrue wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów świetnymi właściwościami nawilżającymi, dzięki czemu soczewki pozostają idealnie nawilżone nawet przez 20 godzin od założenia. Preparat zawiera hialuronian sodu, który jest składnikiem naturalnych łez i pomaga zmniejszyć dyskomfort związany z noszeniem szkieł kontaktowych. Właściwościom łez odpowiada także odpowiednio zbalansowane pH. Można więc powiedzieć, że płyn jest dostosowany do naszego narządu wzroku.

Warianty płynu do soczewek Biotrue

Płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue jest jedyny i niepowtarzalny. Właśnie dlatego występuje tylko w 1 wariancie. Biotrue to wielofunkcyjny płyn do soczewek w praktycznej butelce o pojemności 300 ml. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się pojemniczek, który służy do bezpiecznego i higienicznego przechowywania soczewek kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą