Filtruj według

Cena
16 34
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Zero Seven

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwalają na higieniczne i bezpieczne dla naszych oczu użytkowanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. Zero Seven.

Firma Zero Seven produkuje specjalistyczne preparaty do czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jej produkty dostępne są na rynku również pod nazwą Zero Seven. Są to płyny wielofunkcyjne, które spełniają wiele zadań: płuczą, czyszczą, dezynfekują i nawilżają soczewki oraz umożliwiają ich bezpieczne przechowywanie. Nie ma zatem konieczności nabywania dodatkowych środków środków do pielęgnacji.

O płynach do soczewek Zero Seven

Płyny Zero Seven nadają się do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i tych z dodatkiem silikonu. Znakomicie radzą sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i niebezpiecznych dla narządu wzroku drobnoustrojów. Oprócz tego mają doskonałe właściwości nawilżające, które pozytywnie wpływają na wygodę nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Zero Seven to jedne z tańszych płynów do soczewek w naszej ofercie. Jakość preparatów jest przy tym wysoka, dzięki czemu możemy liczyć na skuteczne oczyszczenie i nawilżenie szkieł kontaktowych oraz bezpieczeństwo naszych oczu. 

Rodzaje płynów do soczewek Zero Seven

Pod marką Zero Seven znajduje się 1 rodzaj płynu do soczewek - Zero Seven Refreshing. Dostępny jest za to w 3 różnych pojemnościach - 120 ml, 360 ml i 500 ml. Mała buteleczka jest poręczna i sprawdzi się np. w podróży, natomiast większa będzie odpowiednia do codziennego użytku domowego. W każdym opakowaniu znajduje się pojemniczek do przechowywania soczewek. Przed przystąpieniem do czyszczenia soczewek należy zapoznać się z dołączoną do opakowania instrukcją.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą