Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
6 299
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej
Kategorie Kategorie

Soczewki sferyczne

Sklep internetowy Soczewki365 oferuje szeroki wybór soczewek sferycznych przeznaczonych do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów z całego świata.

 Więcej

Szkła kontaktowe sferyczne

Soczewki sferyczne cechują się wysoką jakością, a także niską ceną. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się stale powiększać naszą ofertę o wszystkie nowości. Dodatkowo realizujemy zamówienia w ekspresowym czasie, więc bez wychodzenia z domu można zaopatrzyć się w nowe pary soczewek. 

Czym są soczewki sferyczne?

Soczewki sferyczne korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność i dalekowzroczność. Cechują się sferyczną budową, czyli posiadają taką samą moc we wszystkich płaszczyznach powierzchni. Budową przypominają wycinek kuli. Korygują wady od -25 D do +25 D. Każdy zakres korekcji wyrażany jest na opakowaniu soczewek parametrem PWR (moc sferyczna), dlatego przed każdym zakupem trzeba zwrócić na to uwagę. Należy pamiętać, że moc soczewek sferycznych nie jest identyczna z mocą okularów. Jeśli zmieniamy okulary na soczewki, musimy najpierw udać się do specjalisty, który wskaże nam prawidłowe parametry szkieł.

Zalety soczewek sferycznych

Soczewki sferyczne to idealne rozwiązanie dla krótkowidzów lub dalekowidzów, którzy nie chcą nosić okularów bądź potrzebują soczewek okazjonalnie. Jest to najpopularniejszy rodzaj szkieł kontaktowych i cechuje się najszerszym wyborem marek oraz rodzajów. Jest dużo wygodniejszą metodą korekcji niż okulary, gdyż zapewnia lepsze pole widzenia. Jeśli jesteśmy aktywni fizycznie, uprawiamy sporty, podróżujemy, soczewki kontaktowe będą doskonałym wyborem. Jeśli zaś nie chcemy rozstawać się ze swoimi okularami, a okazjonalnie chcemy ich nie zakładać, szkła jednodniowe będą strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo soczewki sferyczne?

Metoda korekcji wzroku sferycznymi soczewkami kontaktowymi przeznaczona jest dla osób zmagających się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Znakomicie sprawdzą się u osób uprawiających sport oraz prowadzących aktywny tryb życia. Zalety soczewek docenią również ci, którym zależy na wyjątkowym komforcie, braku zaparowanych czy mokrych szkieł okularowych oraz znakomitej widoczności. Doskonale sprawdzą się również u osób, które pragną chwilowo zmienić swój wygląd lub wybierają się na przebieraną imprezę. Soczewki sferyczne kolorowe mogą nie tylko zmienić kolor oczu, ale także korygować wadę wzroku. Osoby, które zaś chcą jedynie uwydatnić swoje spojrzenie, mogą nosić soczewki podkreślające z mocą sferyczną.

Rodzaje soczewek sferycznych

Soczewki sferyczne możemy podzielić ze względu na tryb wymiany oraz tryb noszenia. Od indywidualnych potrzeb pacjentów zależy, który rodzaj wybiorą. Ze względu na tryb wymiany wyróżniamy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne oraz roczne. Najbardziej komfortowe oraz higieniczne, a zarazem najdroższe są soczewki jednodniowe – jednorazowego użytku. Najpopularniejsze i najbardziej korzystne finansowo, a jednocześnie higieniczne są szkła miesięczne. Ze względu na tryb noszenia soczewki dzielimy na dzienne oraz całodobowe (noszone przez określony czas w trybie ciągłym – bez zdejmowania). Wyróżniamy również soczewki kolorowe oraz podkreślające kolor oczu.

Producenci soczewek sferycznych

Soczewki365 mają w swojej ofercie produkty najlepszych producentów. Znajdziesz tutaj ogromny wybór szkieł – różnych marek i rodzajów. Jeśli dobrze się rozejrzysz, na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Soczewki sferyczne, które oferujemy, to:

Alcon:

Air Optix® Aqua

Air Optix® Aqua Night&Day

Air Optix® Plus HydraGlyde

Air Optix® Colors

Dailies AquaComfort Plus

Dailies TOTAL 1

FreshLook® Dimensions

FreshLook ColorBlends

FreshLook® Colors

Barnaux:

Eyeye Bioxy

Eyeye Bioxy Daily

Bausch&Lomb:

PureVision® 6szt BC 8.6 mm

PureVision® 6szt BC 8.3 mm

PureVision2

BioTrue™ ONEDAY

Soflens59

SOFLENS 38

Soflens® Daily Disposable

CooperVision:

Biofinity®

Biofinity® XR

Biomedics 55 Evolution

clariti® 1 day

clariti® elite

MyDay

Proclear Sphere

Proclear 1 Day

Proclear Sphere RX

evO2lution:

evO2lution monthly lenses

Horien:

Horien Contact Lens 1 Day Disposable

Horien Disposable

Johnson & Johnson:

Acuvue® Oasys®

Acuvue® Oasys® with Transitions™

1 Day Acuvue® Trueye

Acuvue®2

1 Day Acuvue® Moist®

Acuvue® Oasys® 1-Day with HydraLuxe™

Menicon:

MIRU 1 day Flat Pack

MIRU 1 Month

Zeiss:

Contact Day 30 Compatic

Contact Day 1 Easy Wear

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych