Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
56 144
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma Menicon to największy producent soczewek kontaktowych w Japonii. Zajmuje się przede wszystkim produkcją soczewek twardych, miękkich, do ortokeratologii oraz różnego rodzaju soczewek specjalistycznych i środków pielęgnacyjnych.

Soczewki kontaktowe Miru

Menicon, powstały w 1951 roku, posiada wiele ośrodków badawczych i stale udoskonala swoje produkty, a także poszukuje nowych rozwiązań technologicznych. Firma skrupulatnie podchodzi do jakości oferowanych produktów, jak również do fachowego doradztwa w zakresie doboru soczewek. W oparciu o te zasady i cele, stworzyła i wprowadziła na rynek japońską markę szkieł kontaktowych Miru.

Charakterystyka szkieł Miru

Globalna nazwa wizjonerskiej gamy soczewek firmy Menicon to Miru. Słowo to wywodzi się z języka japońskiego i oznacza „widzieć”. Główną dewizą marki jest zmienianie sposobu postrzegania świata przez pacjentów na zawsze. Japoński brand to nie tylko jakość i innowacja, lecz także gwarancja niezwykłego komfortu użytkowania. Producent stawia na pierwszym miejscu pacjenta i jego potrzeby, dlatego kieruje ofertę jedynie do sklepów specjalizujących się w doborze soczewek. Aby bezpiecznie nosić szkła kontaktowe, niezbędna jest fachowa opieka nad ich użytkownikami. Soczewki produkowane przez japońską firmę wykazują równowagę pomiędzy spełnianiem potrzeb okulistów i optometrystów, jak również ich pacjentów.

Zalety soczewek Miru

W produkcji soczewek kontaktowych Miru została zastosowana zaawansowana technologia obróbki powierzchni. To powoduje, że są one bezpieczne i czyste podczas noszenia. Materiał, z którego zostały wykonane, wykazuje najniższy poziom przyczepności bakterii w porównaniu z paroma najpopularniejszymi soczewkami silikonowo-hydrożelowymi innych marek. Ponadto szkła Miru cechują się jednym z najwyższych poziomów tlenoprzepuszczalności wśród soczewek obecnie dostępnych na rynku. Nie jest to tylko poziom bezpieczny dla naszego zdrowia, lecz znacznie tę granicę przewyższający. To zaś powoduje codzienny komfort noszenia szkieł. Na wygodę, brak zaburzeń widzenia oraz ryzyko zapalenia powierzchni oka wpływa również większa odporność soczewek Miru na odkładanie się lipidów.

Dla kogo soczewki Miru?

Miru to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o wymagających pacjentach – zwolennikach nowych technologii i nowoczesności. To szkła nowej generacji, zaprojektowane tak, aby zapewnić duży komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię i przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym w miesięcznym lub jednodniowym czasie użytkowania. Soczewki są maksymalnie cienkie, niewyczuwalne na oku. Jednodniowe mogą być dobrą opcją dla alergików, gdyż zapewniają 100% sterylność, higienę oraz komfort. Soczewki Miru są również bardzo odporne na wpływ środków do demakijażu, więc sprawdzą się u kobiet. Należy jednak pamiętać, aby mimo wszystko wyjmować szkła z oka przed zastosowaniem środków czyszczących.

Wybór soczewek kontaktowych Miru:

Miru 1month  - soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne korygujące krótko- i dalekowzroczność. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Posiadają wygodną, cienką, stożkową krawędź.

Miru 1month for Astigmatism - toryczna odmiana miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych Miru 1month. Zapewniają optymalną stabilizację na oku.

Miru 1month Multifocal - miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe w wersji dla osób z prezbiopią, czyli tzw. starczowzrocznością. Gwarantują komfort i wyraźne widzenie z różnych odległości.

Miru 1day Flat Pack  - soczewki silikonowo-hydrożelowe jednodniowe korygujące krótko- lub dalekowzroczność. Są ultracienkie, a ich powierzchnia gładka. Znajdują się w plastikowym pudełku ułatwiającym ich przechowywanie.  

Soczewki Miru

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą