Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
45 153
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki Miru

Firma Menicon to największy producent soczewek kontaktowych w Japonii. Zajmuje się przede wszystkim produkcją soczewek twardych, miękkich, do ortokeratologii oraz różnego rodzaju soczewek specjalistycznych i środków pielęgnacyjnych.

 Więcej

Soczewki kontaktowe Miru

Menicon, powstały w 1951 roku, posiada wiele ośrodków badawczych i stale udoskonala swoje produkty, a także poszukuje nowych rozwiązań technologicznych. Firma skrupulatnie podchodzi do jakości oferowanych produktów, jak również do fachowego doradztwa w zakresie doboru soczewek. W oparciu o te zasady i cele, stworzyła i wprowadziła na rynek markę szkieł kontaktowych Miru.

Charakterystyka szkieł

Globalna nazwa wizjonerskiej gamy soczewek firmy Menicon to Miru. Słowo to wywodzi się z języka japońskiego i oznacza „widzieć”. Główną dewizą marki jest zmienianie sposobu postrzegania świata przez pacjentów na zawsze. Japoński brand to nie tylko jakość i innowacja, lecz także gwarancja niezwykłego komfortu użytkowania. Producent stawia na pierwszym miejscu pacjenta i jego potrzeby, dlatego kieruje ofertę jedynie do sklepów specjalizujących się w doborze soczewek. Aby bezpiecznie nosić szkła kontaktowe, niezbędna jest fachowa opieka nad ich użytkownikami. Soczewki produkowane przez japońską firmę wykazują równowagę pomiędzy spełnianiem potrzeb okulistów i optometrystów, jak również ich pacjentów.

Zalety soczewek

W produkcji soczewek została zastosowana zaawansowana technologia obróbki powierzchni. To powoduje, że są one bezpieczne i czyste podczas noszenia. Materiał, z którego zostały wykonane, wykazuje najniższy poziom przyczepności bakterii w porównaniu z paroma najpopularniejszymi soczewkami silikonowo-hydrożelowymi innych marek. Ponadto szkła cechują się jednym z najwyższych poziomów tleno-przepuszczalności wśród soczewek obecnie dostępnych na rynku. Nie jest to poziom jedynie bezpieczny dla naszego zdrowia, lecz znacznie tę granicę przewyższający. To zaś powoduje codzienny komfort noszenia szkieł. Na wygodę, brak zaburzeń widzenia oraz ryzyko zapalenia powierzchni oka wpływa również większa odporność soczewek na odkładanie się lipidów.

Dla kogo?

Są to soczewki stworzone z myślą o wymagających pacjentach – zwolennikach nowych technologii i nowoczesności. To szkła nowej generacji, zaprojektowane tak, aby zapewnić duży komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem. Korygują krótko- oraz dalekowzroczność i przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym w miesięcznym lub jednodniowym czasie użytkowania. Soczewki są maksymalnie cienkie, niewyczuwalne na oku. Jednodniowe mogą być dobrą opcją dla alergików, gdyż zapewniają 100% sterylność, higienę oraz komfort. Soczewki Miru są również bardzo odporne na wpływ środków do demakijażu, więc sprawdzą się u kobiet. Należy jednak pamiętać, aby mimo wszystko wyjmować szkła z oka przed zastosowaniem środków czyszczących.

Wybór soczewek kontaktowych Miru:

MIRU 1 Month 6 szt. - soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne korygujące krótko- i dalekowzroczność. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Posiadają wygodną, cienką, stożkową krawędź.

MIRU 1 day Flat Pack 30 szt. - soczewki silikonowo-hydrożelowe jednodniowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Są ultracienkie, a ich powierzchnia gładka. Znajdują się w plastikowym pudełku ułatwiającym ich przechowywanie.  

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych