Filtruj według

Cena
17 60
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Barnaux

Noszenie soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku wymaga stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą zachować higienę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych preparatów do czyszczenia soczewek kontaktowych - są to przede wszystkim płyny wielofunkcyjne, ale również oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Szeroki wybór płynów do soczewek znajdziemy m.in. w ofercie firmy Barnaux.

Barnaux to firma pochodząca z Holandii, która produkuje płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz krople do oczu. Jej produkty dostępne są na rynku pod marką Eyeye. Należą do niej aż 3 rodzaje płynów do czyszczenia szkieł kontaktowych, które różnią się między sobą właściwościami i przeznaczeniem. Niezależnie od tego, który wybierzemy, możemy liczyć na bezpieczeństwo naszych oczu i skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek.

O płynach do soczewek Barnaux

Firma Barnaux wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła wysokiej jakości płyny do soczewek kontaktowych w przystępnych cenach. Dwa z nich to wielofunkcyjne płyny do soczewek miękkich, które zapewniają kompleksową pielęgnację i doskonałe nawilżenie, bez konieczności używania dodatkowych środków. Dostępny jest jeszcze system pielęgnacji szkieł kontaktowych, który nadaje się zarówno do soczewek miękkich, jak i twardych. Każdy z płynów Eyeye wyróżnia się wysoką skutecznością w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek.

Rodzaje płynów do soczewek Barnaux

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów płynów do soczewek firmy Barnaux. Dużą popularnością cieszy się Eyeye All in One - wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych z prowitaminą B5, która regeneruje tkanki oka i zapewnia nawilżenie na wysokim poziomie. Dostępny jest także Eyeye I-Comfort - również wielofunkcyjny płyn, ale wyróżniający się zastosowaniem systemu Waterlock wiążącego wodę na powierzchni soczewek i tym samym polepszającego ich nawilżenie. Z kolei Eyeye MonoSept to system pielęgnacji miękkich i twardych soczewek kontaktowych oparty na nadtlenku wodoru. Takie rozwiązanie jest skuteczniejsze w oczyszczaniu i dezynfekcji soczewek, ale wymaga używania specjalnego pojemnika na soczewki z neutralizującym dyskiem platynowym (dołączony do opakowania).

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą