Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Krople i akcesoria – Renu

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane bezpośrednio na powierzchnię oka w różnych dolegliwościach (np. zapalenie spojówek, alergia, zespół suchego oka). Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby, którym doskwiera zmęczenie i zaczerwienienie oczu np. od pracy przy komputerze. W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest ReNu.

 Więcej

ReNu to marka należącą do firmy Bausch&Lomb - doskonale znanej z produkcji soczewek kontaktowych (SofLens, PureVision, Biotrue i Ultra) oraz płynów do ich czyszczenia. Bogata oferta tego producenta obejmuje także krople oczu, m.in. ReNu (pod tą marką występują również popularne płyny do soczewek).

Zalety kropli do oczu ReNu

Dlaczego odczuwamy dyskomfort narządu wzroku? Powody mogą być różne. Często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z ekranów, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych lub zadymionych). Użytkownikom soczewek kontaktowych mogą pomóc krople do oczu ReNu o znakomitych właściwościach nawilżających. Ich używanie sprawia, że oczy nie mają tendencji do przesuszania, dzięki czemu nie towarzyszy nam nieprzyjemne uczucie pieczenia.

Warianty kropli do oczu ReNu

Krople marki ReNu znane są pod nazwą ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting Drops. Ze względu na swoje właściwości polecane są użytkownikom soczewek kontaktowych. Przynoszą ulgę suchym i zmęczonym oczom, a także wspomagają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Zapewniają nawilżenie na wysokim poziomie, pozwalające cieszyć się długotrwałym komfortem. Dostępne są w buteleczce o pojemności 8 ml. Ich aplikacja nie wymaga zdejmowania soczewek.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych