Krople i akcesoria – Pojemniki do soczewek twardych

Noszenie twardych soczewek kontaktowych wymaga stosowania preparatów czyszczących i akcesoriów do przechowywania, które zostały do tego specjalnie przystosowane. Używanie takich produktów sprawi, że nasze twarde soczewki będą nie tylko skutecznie oczyszczone, ale również nie narazimy ich na zniszczenie. Dzięki temu będą posłużą nam przez długi czas.

Soczewki miękkie stanowią zdecydowaną większość szkieł kontaktowych. Jednak przy bardziej skomplikowanych wadach wzroku, czasami wykorzystywane są jeszcze soczewki twarde. W sklepie internetowym soczewki365.pl nie zapomnieliśmy o użytkownikach tego typu szkieł kontaktowych. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do twardych soczewek, w tym pojemniczki do ich przechowywania.

O pojemnikach do twardych soczewek kontaktowych

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się pojemniki do twardych soczewek kontaktowych, które pochodzą od sprawdzonych producentów i zostały wykonane z solidnych materiałów najwyższej jakości. Umożliwiają przechowywanie soczewek w higienicznych warunkach, dzięki czemu nie będą podatne na zniszczenie ani na działanie bakterii. Oferujemy zarówno pojemniki ze specjalnym koszyczkiem, który zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i pojemniki dwukomorowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą