Filtruj według

Cena
41 42
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek AOSept

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest AOSept.

AOSept jest marką należącą do Alcon - producenta doskonale znanego naszym Klientom z soczewek Air Optix, Dailies i Freshlook oraz płynów pielęgnacyjnych Opti-Free. AOSept Plus HydraGlyde to jednostopniowy płyn na bazie nadtlenku wodoru, który uzupełnia ofertę produktów do czyszczenia soczewek firmy Alcon. Preparat przeznaczony jest do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych i zapewnia ich kompleksową pielęgnację. Specjalnie opracowany skład zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom szkieł kontaktowych.

Zalety płynów do soczewek AOSept

Płyn do soczewek AOSept Plus to produkt, którego działanie jest oparte na nadtlenku wodoru, czyli po prostu wodzie utlenionej. Dzięki temu jeszcze skuteczniej pozwala zdezynfekować nasze soczewki kontaktowe. Zawarte w nich składniki równie dobrze radzą sobie z zabrudzeniami, takimi jak osady białkowe. Nowa formuła nawilżająca HydraGlyde tworzy na powierzchni szkieł kontaktowych warstwę ochronną, która zapobiega wysychaniu soczewek, zapewniając komfort ich noszenia nawet przez cały dzień. Soczewki czyszczone w płynie AOSept Plus należy przechowywać wyłącznie w pojemniczku dołączonym do opakowania, który w ciągu 6 godzin neutralizuje nadtlenek wodoru, zamieniając preparat w bezpieczny dla oka roztwór soli fizjologicznej. Płyn AOSept Plus HydraGlyde nie zawiera substancji konserwujących, dlatego polecany jest alergikom i osobom mającym problem z nadwrażliwością oczu.

Warianty płynów do soczewek AOSept

Marka AOSept należy do firmy Alcon (dawniej Ciba Vision). Płyn AOSept Plus został niedawno unowocześniony i wzbogacony o specjalną formułę nawilżającą. Obecnie dostępny jest na rynku pod nazwą AOSept Plus HydraGlyde. Do opakowania dołączony jest specjalny pojemniczek soczewki z dyskiem neutralizującym nadtlenek wodoru. Tylko ten pojemniczek może być bezpiecznie używany z płynem AOSept Plus HydraGlyde, korzystanie z innych jest zabronione przez producenta. Przed przystąpieniem do czyszczenia soczewek należy dokładnie zapoznać się z informacją dołączoną do opakowania.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą