Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
9 299
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki jednodniowe

Nasz sklep oferuje najwyższej jakości soczewki kontaktowe oraz akcesoria z nimi związane. Proponujemy między innymi szkła jednodniowe – wszystkie pochodzące od najlepszych producentów z całego świata.

 Więcej

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Soczewki jednodniowe wykonane są z najnowocześniejszych materiałów, o wysokim uwodnieniu i tlenoprzepuszczalności. Jednocześnie wszystkie produkty oferujemy w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Mimo że ten rodzaj soczewek uchodzi za drogą metodę korekcji wzroku, w naszym sklepie znajdziesz godne uwagi oferty, które temu przeczą. Dodatkowo wyróżniamy się profesjonalną obsługą oraz szybką realizacją zamówień – 24 h.

Czym są szkła jednodniowe?

Najnowocześniejsze, najbardziej komfortowe i higieniczne szkła kontaktowe to soczewki jednodniowe. Charakteryzują się tym, że nie wymagają żadnej pielęgnacji. Po prostu zakładamy je rano, zdejmujemy wieczorem i zużyte – wyrzucamy. Następnego dnia wyciągamy nową parę soczewek. W przypadku tego rodzaju szkieł ryzyko zakażenia drobnoustrojami jest najmniejsze. To zwykle osady białkowe na powierzchni soczewki powodują największe podrażnienia oczu. Codziennie wymieniane szkła eliminują to zagrożenie, gdyż po zużyciu są wyrzucane. To jedna z droższych metod korekcji wzroku, ale też najwygodniejsza. Idealnie sprawdzi się podczas podróży oraz uprawiania aktywności fizycznej.

Zalety soczewek jednodniowych

Największą zaletą tych soczewek jest ich jednorazowość. Można ich użyć w ramach testu, okazjonalnie, na specjalną potrzebę, czy w wyjątkowej sytuacji. Kupno takich soczewek do niczego nie zobowiązuje – dopóki nie minął termin ważności, możemy je zakładać co dwa dni, co tydzień. Mogą być używane nieregularnie, na zmianę z okularami. Jeśli ktoś ceni sobie wygodę oraz higienę, na pewno doceni walory zdrowotne tego rodzaju szkieł. Nie bez przyczyny uchodzą one za najmniej infekcyjne – podczas ich używania nie dochodzi do zabrudzeń czy gromadzenia się osadów białkowych.

Dla kogo szkła kontaktowe jednodniowe?

Soczewki jednodniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób na co dzień noszących okulary, lecz pragnących jednorazowo z nich zrezygnować. Są doskonałą okazjonalną metodą korekcji – ślub, ważna uroczystość, urlop, trening, wyjazd na narty – tam się sprawdzą. Od innych soczewek różnią się przede wszystkim tym, że nie wymagają pielęgnacji, czyli również zakupienia płynu ani pojemnika do soczewek. Jeśli ktoś nie wyrobił w sobie nawyku czyszczenia szkieł, powinien zaopatrzyć się w te jednorazowe. Jego oczy na pewno na tym nie ucierpią – badania wykazują, że użytkownicy soczewek najwięcej błędów popełniają w trakcie pielęgnacji. Z racji swojej wygody i czystości soczewki jednodniowe służą również alergikom, gdyż nie wywołują reakcji uczuleniowych.

Rodzaje soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe jak każde inne miękkie szkła kontaktowe możemy podzielić ze względu na materiał tworzywa, z którego są wykonane. Oferujemy zarówno szkła hydrożelowe, jak i nowocześniejsze – silikonowo-hydrożelowe. Soczewki silikonowo-hydrożelowe cechują się większą tlenoprzepuszczalnością, zaś hydrożelowe są bardziej uwodnione. Szkła jednodniowe mogą również korygować różne wady wzroku: krótkowzroczność i dalekowzroczność (sferyczne), astygmatyzm (toryczne) oraz prezbiopię (progresywne). Oprócz jednodniowych soczewek korekcyjnych dysponujemy również soczewkami kosmetycznymi – kolorowymi. Jednorazowa zmiana koloru oczu czy szaleństwo na Halloween – do tego posłużą idealnie. 

Producenci soczewek jednodniowych

Nasz sklep oferuje soczewki jednodniowe od najlepszych i najbardziej cenionych producentów. Stawiamy tylko na oryginał oraz jakość – nie znajdziesz u nas podrobionych produktów. Mamy w swoim asortymencie soczewki takie jak:

Alcon:

Barnaux:

Bausch&Lomb:

CooperVision:

evO2lution:

Horien:

Johnson&Johnson:

Menicon:

Zeiss:

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych