Filtruj według

Cena
14 114
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek evO2lution

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwalają na higieniczne i bezpieczne dla naszych oczu użytkowanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. evO2lution.

Produkty evO2lution są już doskonale znane naszym Klientom. Są to nie tylko soczewki kontaktowe, lecz także preparaty do ich pielęgnacji. Płyn evO2lution soft jest środkiem wielofunkcyjnym, który spełnia wiele zadań: płucze, czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki oraz umożliwia ich bezpieczne przechowywanie.

O płynach do soczewek evO2lution

Płyn evO2lution soft przeznaczony jest nie tylko do soczewek miesięcznych evO2lution i evO2fit, ale do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i tych z dodatkiem silikonu. Znakomicie radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i osadów oraz bakterii, a także nawilżaniem. Dzięki niemu noszenie soczewek będzie nie tylko bezpieczne, ale również bardziej komfortowe. Płyn wyróżnia wysoka jakość i atrakcyjna cena, co czyni go konkurencyjnym produktem na rynku, po który coraz chętniej sięgają nasi klienci. Zaletą płynu evO2lution soft jest bez wątpienia formuła All in One. Ta wielozadaniowość sprawia, że cały proces pielęgnacji można przeprowadzić za jego pomocą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków na inne środki.

Rodzaje płynów do soczewek evO2lution

Pod marką evO2lution znajduje się 1 rodzaj płynu do soczewek - evO2lution soft. Dostępny jest w 3 pojemnościach - mały (100 ml), średni (360 ml) i duży (500 ml). Małą buteleczkę możemy mieć zawsze przy sobie, przyda się również w podróży. Z kolei większe są bardziej opłacalne, a do tego w ich opakowaniu znajduje się specjalny pojemniczek do przechowywania soczewek. Przed pierwszym czyszczeniem soczewek za pomocą płynu evO2lution soft należy zapoznać się z instrukcją użytkowania.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą