Filtruj według

Cena
24 25
Producent
więcej... mniej

Krople do oczu są preparatami stosowanymi przy różnych dolegliwościach narządu wzroku, takich jak zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy alergie. Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz wszystkie osoby skarżące się na zmęczone i zaczerwienione oczy (np. od pracy przy komputerze). W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest blink.

Blink to popularna marka kropli do oczu, należąca do amerykańskiego koncernu Johnson & Johnson. Firma znana jest nie tylko z branży kosmetycznej i farmaceutycznej, lecz także z produkcji soczewek kontaktowych i płynów pielęgnacyjnych ACUVUE. Dzięki renomowanemu producentowi możemy być pewni, że krople do oczu blink wyróżnia najwyższa jakość.

Zalety kropli do oczu blink

Oczy mogą być podrażnione z różnych powodów. Najczęściej jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne wpatrywanie się w ekran komputera lub niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych czy zadymionych). We wszystkich tych sytuacjach mogą nam pomóc krople do oczu blink. Wyróżniają się one znakomitymi właściwościami nawilżającymi i łagodzącymi. Ich stosowanie przynosi szybką ulgę i pomaga zniwelować uczucie dyskomfortu i piekących oczu na długi czas.

Warianty kropli do oczu blink

Krople do oczu blink dostępne są w 3 wariantach o różnym stopniu nawilżania. Pierwszy z nich to krople blink contacts, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych (zakraplanie nie wymaga ich zdejmowania). Będą one idealne, jeśli np. pod koniec dnia noszenia soczewek poczujemy dyskomfort. Drugi produkt to blink intensive. Jak mówi sama nazwa, są to krople intensywnie nawilżające, polecane gdy nasze oczy są suche i podrażnione. Zawierają hialuronian sodu, który pomaga przywrócić stabilność filmu łzowego. Nowością są krople blink intensive PLUS, które zawierają najwyższe stężenie hialuronianu, a do tego mają żelową konsystencję, dłużej utrzymującą się na oku.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą