Filtruj według

Cena
19 76
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Solo Care Aqua

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Ponieważ soczewek nie wolno czyścić wodą z kranu, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać odpowiednią higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest SOLOCARE.

Płyn SOLO CARE AQUA jest popularny wśród użytkowników soczewek już od dawna. Jeszcze kilka lat temu produkowany był przez Ciba Vision, natomiast dziś SOLO CARE jest marką należącą do japońskiej firmy Menicon, znanej m.in. z soczewek kontaktowych Miru. SOLO CARE AQUA to płyn wielofunkcyjny przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. Umożliwia on kompleksową pielęgnację soczewek, bez konieczności użycia dodatkowych środków czyszczących. SOLO CARE AQUA to gwarancja wysokiej skuteczności i maksymalnego bezpieczeństwa naszych oczu.

Zalety płynu do soczewek SOLO CARE

Płyn do soczewek SOLO CARE AQUA to produkt z najwyższej półki, którego jakość gwarantuje firma Menicon. Jest to płyn wielofunkcyjny do codziennego czyszczenia, dezynfekowania oraz przechowywania soczewek. Przy jego produkcji wykorzystano formułę HydroLock, opartą na prowitaminie B5 i sorbitolu. Zapewnia on doskonałe nawilżenie, zapobiegając zbyt szybkiemu wysychaniu soczewek, co z kolei przekłada się na wyższy komfort noszenia. Oprócz tego płyn SOLO CARE AQUA oczyszcza soczewki z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Jego działanie wzmacnia dołączony do opakowania specjalny pojemniczek na soczewki z systemem MicroBlock, zawierający jony srebra.

Warianty płynów do soczewek SOLO CARE AQUA

SOLO CARE AQUA to płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych dostępny zarówno w dużym, jak i małym opakowaniu. Każde z nich oprócz płynu zawiera wyjątkowy pojemniczek do przechowywania soczewek kontaktowych. Ze względu na obecność jonów srebra, pojemnik po wypłukaniu należy zamykać, podczas gdy tradycyjne pojemniki na soczewki pozostawia się do wyschnięcia. Wszelkie szczegóły znajdują się w instrukcji dołączonej do opakowania, z którą należy się zapoznać przed użyciem preparatu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą