Filtruj według

Cena
9 36
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Horien

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku, które noszone są w trybie dziennym, wymagają stosowania specjalnych produktów do pielęgnacji, które pozwalają na zachowanie higieny i bezpieczeństwa naszych oczu. Na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. firma Horien.

Horien to firma pochodząca z Azji, która produkuje soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji. Produkty tej firmy wyróżnia się na tle innych przede wszystkim niską ceną, a więc docenią je osoby, które szukają ekonomicznych rozwiązań. Jednak jakiekolwiek obawy co do ich jakości są niepotrzebne - zarówno soczewki, jak i płyny spełniają wszystkie europejskie wymagania, a więc są całkowicie bezpieczne.

O płynach do soczewek Horien

Płyny do soczewek Horien nadają się nie tylko do pielęgnacji szkieł wielokrotnego użytku tego samego producenta, lecz także do innych miękkich soczewek kontaktowych (zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych). Płyny marki Horien są preparatami wielofunkcyjnymi, dzięki czemu zapewniają całościową pielęgnację, a więc nie ma konieczności zakupu żadnych dodatkowych środków. Skutecznie oczyszczają powierzchnię soczewek z osadów i drobnoustrojów, a także mają dobre właściwości nawilżające. Płyny do soczewek Horien są do kupienia w wyjątkowo korzystnej cenie, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Rodzaje płynów do soczewek Horien

W naszym sklepie dostępne są 2 rodzaje płynów do soczewek firmy Horien. Pierwszy z nich -  Horien Best Balance to płyn do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również kosmetycznych, który usuwa nawet 99,9% drobnoustrojów i świetnie nawilża. Natomiast Horien Multi-Purpose Solution to płyn do soczewek o świetnych właściwościach nawilżających, który doskonale czyści, płucze i dezynfekuje szkła kontaktowe. Każdy w płynów Horien zawiera w opakowaniu pojemniczek do przechowywania soczewek. W zależności od potrzeb dostępne są różne pojemności preparatu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą