Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
56 144
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Japońska firma Menicon powstała w 1951 roku, a obecnie jest największym producentem soczewek kontaktowych tego kraju. Oprócz wytwarzania kontaktów firma zajmuje się również produkcją płynów pielęgnacyjnych (w Polsce znana jest ich marka SoloCare). Główną ideą japońskiego producenta jest ułatwienie ludziom codziennego życia poprzez poprawę jakości widzenia.

Najważniejszym wyznacznikiem, którym kierują się podczas produkcji wyrobów medycznych, jest bezpieczeństwo. Firma zwraca na nie uwagę nie tylko w fazie produkcji, lecz również w dystrybucji i sprzedaży, a jej normy są wyjątkowo rygorystyczne.

Soczewki Menicon

Jak już wspomnieliśmy, soczewki Menicon są wyjątkowo bezpieczne. W parze z tą cechą idzie jednak nowoczesność i innowacja, które napędzają firmę do podejmowania nowych wyzwań i ulepszania rozwiązań zastosowanych w produktach. Specjaliści japońskiego producenta codziennie opracowują nowe patenty oraz badają te już raz zastosowane. W ofercie firmy nie znajdziemy zatem przestarzałych soczewek poprzedniej generacji. Produkty są ultra-nowoczesne, opracowane w oparciu o najlepsze i najnowsze technologie. W wielu krajach europejskich uchodzą wręcz za towary luksusowe ze względu na dbałość wykonania produktów.

Marka soczewek Menicon

Miru

Miru to marka, pod którą znajdują się soczewki jednodniowe oraz miesięczne wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Szkła miesięczne przeznaczone są do użytku w trybie dziennym. Soczewki korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Są wysoko tlenoprzepuszczalne oraz uwodnione, co wpływa na wyjątkowy komfort noszenia oraz zdrowie oczu. Szkła kontaktowe Miru to bez wątpienia jedne z najcieńszych na świecie, a zastosowany w nich unikalny profil krawędzi zapobiega odczuciu piasku w oczach. Soczewki są praktycznie niewyczuwalne na oku, co znacząco poprawia komfort ich użytkowania.

Dla kogo soczewki Menicon?

Soczewki kontaktowe Miru przeznaczone są do użytku przez krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób dotkniętych starczowzrocznością. Ze względu na zastosowany w szkłach optymalny moduł sztywności nadadzą się dla początkujących użytkowników. Soczewki te charakteryzuje bowiem łatwa aplikacja, a dodatkowo idealne dopasowanie się do oczu pacjenta. Miru cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz dużą zawartością wody, w związku z czym idealnie sprawdzą się u osób przebywających w wymagających warunkach otoczenia. Posłużą także tym, którzy większość czasu spędzają przed ekranami komputerów, czy smartfonów. Soczewki kontaktowe Menicon oferują idealne produkty dla osób ceniących sobie nowoczesność, najlepszą jakość oraz wyjątkową dbałość o bezpieczeństwo.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą