Filtruj według

Cena
19 70
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Bausch&Lomb

Noszenie soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku wymaga używania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą zachować higienę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych preparatów do czyszczenia soczewek kontaktowych - płyny wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek znajdziemy m.in. w ofercie firmy Bausch&Lomb.

Bausch&Lomb to jedna z najbardziej znanych firm produkujących wyroby kontaktologiczne. Jej produkty są znane od lat, a dzięki wysokiej jakości zdobyły uznanie na całym świecie. Oprócz popularnych soczewek SofLens, PureVision, Ultra i Biotrue są to również płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych oraz krople do oczu.

O płynach do soczewek Bausch&Lomb

Płyny do soczewek Bausch&Lomb nadają się nie tylko do pielęgnacji szkieł wielokrotnego użytku tego samego producenta - większości z nich można używać do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych (zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych). Dotyczy to marek ReNu, Biotrue oraz EasySept. Płyny ReNu to klasyczne płyny wielofunkcyjne, doskonale oczyszczające i nawilżające szkła kontaktowe, co zapewnia wyższe bezpieczeństwo i komfort noszenia. Płyn Biotrue to preparat wyjątkowy - ze względu na obecność hialuronianu sodu w składzie jest upodobniony do naturalnych łez. Z kolei EasySept to płyn oksydacyjny, który stanowi prosty, jednoetapowy system czyszczenia soczewek. Dla użytkowników twardych soczewek kontaktowych przeznaczony jest innym preparat - Boston Simplus.

Rodzaje płynów do soczewek Bausch&Lomb

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów płynów do soczewek Bausch&Lomb. Marka ReNu ma 2 warianty produktów: ReNu MultiPlus i ReNu MPS. Każdy z nich jest płynem wielofunkcyjnym ,dzięki czemu nie ma konieczności nabywania żadnych dodatkowych środków. Pierwszy z nich to klasyczny preparat “all in one”, który dokładnie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki. Natomiast drugi z nich posiada łagodniejszy skład, przez co jest polecany dla osób o wrażliwych oczach. Bausch&Lomb produkuje również inny wielofunkcyjny płyn - Biotrue. Preparat ten również świetnie oczyszcza szkła kontaktowe, a do tego zawiera hialuronian sodu i zapewnia nawilżenie nawet do 20 godzin. Ofertę firmy uzupełnia Easy Sept - płyn oksydacyjny bez konserwantów do czyszczenia miękkich soczewek, który należy używać wyłącznie z dołączonym do opakowania pojemnikiem. Do twardych soczewek przeznaczony jest natomiast płyn Boston Simplus.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą