Filtruj według

Cena
19 30
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Unica

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek zwykłą wodą, są niezbędne wszystkim użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Unica.

Unica jest marką należącą do firmy Avizor - hiszpańskiego producenta płynów do pielęgnacji soczewek, takich jak All Clean i Alvera, a także nawilżających kropli do oczu. Produkty firmy Avizor cechuje najwyższa jakość, a do tego przystępne ceny. Płyn do soczewek Unica jest tego najlepszym przykładem. Preparat posiada optymalny skład, który jednocześnie zapewnia kompleksową pielęgnację soczewek kontaktowych oraz nadaje się do używania przez osoby o nadwrażliwych oczach.

Zalety płynu do soczewek Unica

Płyn Unica Sensitive jest wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a cały proces pielęgnacji możemy przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego preparatu. Nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. Płyn Unica Sensitive przeznaczony jest do codziennego czyszczenia oraz przechowywania soczewek. Dokładnie oczyszcza ich powierzchnię z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń - lipidów, osadów białkowych oraz groźnych dla zdrowia bakterii. Soczewki kontaktowe przechowywane przez noc w płynie Unica Sensitive będą doskonale nawilżone, zapewniając ich użytkownikom komfortowe widzenie przez wiele godzin, bez nieprzyjemnego uczucia ciała obcego w oku. Płyn Unica Sensitive jest chętnie wybierany przez alergików i osoby o wrażliwych oczach, ponieważ nie zawiera substancji konserwujących, które mogłyby spowodować podrażnienia lub reakcje alergiczne. Jego dodatkową zaletą jest obecność w składzie hialuronianu sodu, który występuje również w naturalnych łzach.

Warianty płynu do soczewek Unica

Płyn do pielęgnacji soczewek Unica Sensitive jest jedyny i niepowtarzalny. Można go nabyć w różnych wielkościach - 100 ml i 350 ml. Mała buteleczka świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ zawsze można ją mieć pod ręką, natomiast większa jest bardziej ekonomiczna i będzie idealna do codziennego użytku domowego. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się pojemniczek, który służy do bezpiecznego i higienicznego przechowywania soczewek kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą