Filtruj według

Cena
14 114
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek evO2lution

Płyny do soczewek to specjalne preparaty służące do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są nam niezbędne. Tylko profesjonalne płyny pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia szkieł kontaktowych na najwyższym poziomie. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest evO2lution.

Znana naszym Klientom marka evO2lution to nie tylko soczewki kontaktowe, lecz także płyn do ich pielęgnacji. Preparat evO2lution soft jest wielofunkcyjny. Oznacza to, że za jego pomocą można przeprowadzić takie czynności pielęgnacyjne, jak płukanie, czyszczenie i dezynfekcja soczewek oraz zadbać o ich bezpieczne przechowywanie i odpowiednie nawilżenie.

Zalety płynów do soczewek evO2lution

Podobnie jak w przypadku soczewek kontaktowych tej marki, płyny evO2lution charakteryzuje najlepszy stosunek ceny do jakości. Są znacznie tańsze niż większość produktów konkurencyjnych marek, ale na pewno nie ustępują im skutecznością. Zaletą płynu evO2lution soft jest bez wątpienia wielofunkcyjność (formuła All in One), dzięki czemu cały proces pielęgnacji można przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego preparatu. A zatem stosując evO2lution soft, nie ma konieczności wydawania pieniędzy na żadne dodatkowe środki. Co ważne, płyn evO2lution soft przeznaczony jest do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i tych z dodatkiem silikonu. Nie tylko skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju osady i drobnoustroje z powierzchni szkieł, ale również doskonale nawilża soczewki, znacznie zwiększając komfort ich użytkowania.

Warianty płynów do soczewek evO2lution

Płyn evO2lution soft w zależności od potrzeb można nabyć w 3 pojemnościach - 100 ml360 ml i 500 ml. Mała buteleczka sprawdzi się szczególnie w podróży, natomiast większe są bardziej ekonomiczne i będą idealne do codziennego użytku domowego. Ponadto do opakowań 360 ml i 500 ml dołączony został pojemniczek do przechowywania soczewek.

Preparat należy używać zgodnie z informacją dołączoną do opakowania.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą