Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
32 50
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Horien to marka znana znana z soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji. Produkty tej firmy dostępne są w Polsce od 2004 r. i zdobyły uznanie za sprawą wysokiej jakości połączonej z przystępnymi cenami.

Soczewki kontaktowe Horien

Horien to azjatycki producent soczewek kontaktowych i płynów pielęgnacyjnych. Wyróżniająca się na tle konkurencji niska cena szkieł kontaktowych Horien wcale nie świadczy o gorszych właściwościach. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z wszystkimi wymogami europejskimi. Marka zdobyła uznanie wśród pacjentów z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania.

Charakterystyka szkieł Horien

Horien to rodzina soczewek kontaktowych, która została zaprojektowana specjalnie dla osób, których oczy wymagają soczewek z materiału hydrożelowego o dużej miękkości. Wysoka zawartość procentowa wody sprawia, że nie wysychają i nie sprawiają dyskomfortu, nawet jeśli nosimy je przez wiele godzin. Szkła kontaktowe Horien występują w wersji sferycznej w mocach ujemnych, a więc przeznaczonych do korekcji krótkowzroczności. Dostępne są jako soczewki jednodniowe lub miesięczne pod nazwami Horien EasyDay lub Horien 1 Day Disposable.

Zalety soczewek Horien

Horien to soczewki, które zapewniają ich użytkownikom komfort podczas noszenia. Zapewnia to wysoko uwodniony materiał hydrożelowy, który pozostaje odpowiednio nawilżona przez cały dzień. Cienka konstrukcja soczewek powoduje, że łatwo dopasowują się do oka i nie powodują podrażnień. Miesięczne szkła kontaktowe Horien są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, z kolei jednodniowe soczewki Horien nie wymagają żadnych czynności pielęgnacyjnych, ponieważ każdego dnia zakłada się nową, świeżą parę. Dodatkowo soczewki Horien EasyDay wyposażone są w filtr UV, wspomagający ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Dla kogo soczewki Horien?

Soczewki Horien zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących rozwiązania niewymagające dużych wydatków, którym jednocześnie zależy na profesjonalnej korekcji wzroku. Przeznaczone są dla krótkowidzów oraz zwolenników zarówno soczewek miesięcznych, jak i jednodniowych. Ze względu na wysoką zawartość procentową wody polecane są osobom, które mają problemy z suchością oczu. Soczewki Horien będą doskonałym rozwiązaniem niezależnie od tego, czy jesteśmy początkującymi czy doświadczonymi użytkownikami szkieł kontaktowych.

Wybór soczewek kontaktowych Horien

Horien EasyDay 1 month - miękkie, hydrożelowe soczewki kontaktowe o częstotliwości wymiany wynoszącej 30 dni. Przeznaczone dla krótkowidzów.

Horien 1 Day Disposable - miękkie, hydrożelowe soczewki kontaktowe, które wymienia się każdego dnia. Przeznaczone dla krótkowidzów.

Soczewki kontaktowe Horien

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą