Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
55 159
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Firma Bausch&Lomb jest pionierem w dziedzinie kontaktologii. Zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji, soczewek wewnątrzgałkowych, a także wysokospecjalistycznych narzędzi do chirurgii oka.

Soczewki kontaktowe Biotrue

Wszystkie produkty Bausch&Lomb odznaczają się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań bez jednoczesnej utraty jakości. Firma wprowadziła na rynek trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Każda z nich posiada odmienną charakterystykę oraz skierowana jest do innego grona pacjentów.

Charakterystyka szkieł Biotrue

Soczewki Biotrue są inspirowane naturą ludzkiego oka. Posiadają właściwości przybliżone do tych, którymi charakteryzuje się nasz narząd wzroku. Wykonane są z materiału HyperGel, który zapewnia odpowiednią przepuszczalność tlenu odpowiadającą zapotrzebowaniu otwartego oka. To sprawia, że oczy podczas noszenia soczewek Biotrue zachowują dobrą kondycję. Na komfort użytkowania wpływa także wysokie uwodnienie szkieł – ich zawartość wody jest taka sama jak w rogówce oka. Soczewki Biotrue nie wysychają, gdyż materiał HyperGel naśladuje warstwę lipidową filmu łzowego. W przypadku noszenia szkieł kontaktowych nasze łzy mają kluczowe znaczenie – to one mogą zadecydować o tym, czy możemy je nosić.

Zalety soczewek Biotrue

Soczewki kontaktowe Biotrue pomagają chronić nasze oczy przed promieniowaniem UV. Jest to szczególnie ważne nie tylko latem – ultrafiolet przez cały rok niekorzystnie wpływa na nasz narząd wzroku. Noszenie szkieł nie zwalnia oczywiście z obowiązku założenia okularów przeciwsłonecznych. Wyjątkową wygodą jest jednak to, że soczewki możemy mieć pod spodem i nie potrzebujemy korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych. Szkła marki Biotrue są jednodniowe – to wpływa na utrzymanie dużej higieny oraz braku konieczności pielęgnacji. Każdego dnia możemy cieszyć się nową parą świeżych, czystych soczewek.

Dla kogo soczewki Biotrue?

Soczewki Biotrue skierowane są dla krótkowidzów i dalekowidzów oraz osób dotkniętych starczowzrocznością. Ze względu na codzienny tryb wymiany są świetną opcją dla alergików – nie wymagają użycia płynu pielęgnacyjnego. Dodatkowo ich właściwości przypominające biologię ludzkiego oka gwarantują idealny komfort oraz stabilność filmu łzowego. Soczewki Biotrue mogą być świetną okazjonalną opcją dla osób noszących na co dzień okulary. Sprawdzą się na specjalnych uroczystościach, podczas wypadu na narty czy w podróżach.

Wybór soczewek kontaktowych BioTrue

Biotrue™ ONEday – jednodniowe soczewki kontaktowe inspirowane biologią ludzkiego oka. Ich uwodnienie wynosi aż 78%.

Biotrue™ for presbiopia – jednodniowe soczewki kontaktowe korygujące prezbiopię. Wyróżnia je szeroka strefa pośrednia umożliwiająca lepsze widzenie w odległościach pośrednich. W jej produkcji wykorzystano technologię Zone Progressive Design – progresywną optykę o trzystrefowej konstrukcji.

Soczewki Biotrue

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą