Filtruj według

Cena
6 18
Producent
więcej... mniej

Płyny do czyszczenia okularów

Istnieją specjalne preparaty służące do czyszczenia soczewek okularowych. Dzięki nim w skuteczny sposób można pozbyć się zabrudzeń z powierzchni szkieł, jednocześnie ich nie uszkadzając.

Niektóre osoby noszą soczewki kontaktowe naprzemiennie z okularami korekcyjnymi. W słoneczne dni większość użytkowników soczewek korzysta także z okularów przeciwsłonecznych. Z tego względu w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć płyny do czyszczenia okularów marki Chemax.

Zalety płynów do czyszczenia okularów

Preparaty do czyszczenia okularów to łatwy i skuteczny sposób na zachowanie odpowiedniej higieny naszych szkieł okularowych - niezależnie od ich rodzaju czy warunków pogodowych. Efektywnie usuwają różnego typu zabrudzenia - od kurzu i odciski palców po trudniejsze do zmycia osady. Wyczyszczone specjalnym płynem soczewki okularowe pozwalają widzieć wyraźnie i cieszyć się komfortem.

Warianty płynów do czyszczenia okularów

W naszym sklepie dostępne są płyny do czyszczenia okularów Chemax. Preparaty mają formę spray’u, dlatego są bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Do wyboru są aż 4 warianty: Chemax 1 (uniwersalny, do czyszczenia wszystkich typów soczewek okularowych), Chemax 2 (zapobiega zaparowywaniu), Chemax 3 (do czyszczenia szkieł okularowych z powłoką antyrefleksyjną) i Chemax Care (polecany dla alergików).

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą