Filtruj według

Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
68 73
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Soczewki Barnaux

Renomowana holenderska firma farmaceutyczna Barnaux Healthcare zajmuje się produkcją biokompatybilnych produktów do pielęgnacji oczu. Są to między innymi soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne oraz krople nawilżające.

Wszystkie artykuły Barnaux są nowoczesne, opracowane w oparciu o najbardziej innowacyjne opatentowane technologie. Produkty są wszechstronnie testowane w ośrodkach badawczych, w szczególności pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności działania. Dzięki temu spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi określane przez Unię Europejską. Firma wychodzi z założenia, że aby zagwarantować pacjentom zdrowe oczy, należy im dać zdrowe soczewki – stąd unikanie używania konserwantów w produktach.

Soczewki Barnaux

Soczewki kontaktowe Barnaux na tle innych na rynku wyróżniają się tym, że są wykonane z materiału hipoalergicznego z biokomponentami. W praktyce znaczy to po prostu tyle, że wyeliminowano ryzyko wszelkich reakcji alergicznych, nadwrażliwości oczu i innych działań niepożądanych. W materiale soczewkowym odtworzono jeden z naturalnych składników łez – mucynę. Jej zadaniem jest ochrona powierzchni rogówki przed wysuszeniem, a także zwalczanie zanieczyszczeń. Poprzez odwzorowanie jej właściwości w soczewkach, pacjent może zapewnić sobie dodatkowe nawilżenie. To zaś wpływa na większy komfort użytkowania oraz dłuższy okres dziennego noszenia szkieł.

Marka soczewek Barnaux

EYEYE

EYEYE Bioxy to biokompatybilne soczewki kontaktowe miesięczne oraz jednodniowe. Korygują takie wady wzroku, jak krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym, lecz z racji specyficznego, hipoalergicznego materiału wykonania, może to być nawet 12 godzin. Jest to również materiał niejonowany, co gwarantuje eliminację przylegania do powierzchni szkieł osadów białkowych i tłuszczowych. Soczewki Barnaux zapewniają idealne, wyraźne widzenie, dzięki zastosowaniu asferycznej konstrukcji.

Dla kogo soczewki Barnaux?

Soczewki przeznaczone są dla wszystkich krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Nie podrażniają oczu, nie wywołują reakcji alergicznych, więc będą idealnym produktem dla alergików. Z racji odtworzenia w materiale soczewki właściwości mucyny, będą odpowiednie także dla osób o wrażliwych oczach lub zmagających się z zespołem suchego oka. Szkła kontaktowe Barnaux sprawdzą się zarówno wśród wieloletnich użytkowników soczewek kontaktowych, jak i nowicjuszy. W ich konstrukcji zastosowana cienką, zaokrągloną krawędź, co zwiększa komfort użytkowania i minimalizuje ewentualne podrażnienia. Szkła są praktycznie niewyczuwalne na oczach, wobec czego osoba, która pierwszy raz w życiu je założyła, nie odczuje dyskomfortu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą