Krople i akcesoria – Płyny do soczewek twardych

Jeśli jesteśmy użytkownikami twardych soczewek kontaktowych, musimy stosować wyłącznie takie środki czyszczące i akcesoria, które zostały do tego specjalnie przystosowane. Korzystanie z takich produktów pomoże utrzymać nasze twarde soczewki w czystości, jednocześnie nie narażając ich na uszkodzenie. Dzięki temu będziemy mogli się nimi cieszyć na długo.

Miękkie soczewki stanowią zdecydowaną większość szkieł kontaktowych. Jednak przy bardziej skomplikowanych wadach wzroku, czasami wykorzystywane są jeszcze soczewki twarde. W sklepie internetowym soczewki365.pl nie zapomnieliśmy o użytkownikach tego typu szkieł kontaktowych. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do twardych soczewek, w tym płyny do ich czyszczenia.

O płynach do twardych soczewek kontaktowych

Twarde soczewki kontaktowe przeznaczone są do wielokrotnego użytku, czasami nawet przez 2 lata. Aby było to możliwe, należy używać specjalnie przeznaczonych do ich czyszczenia i dezynfekcji. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się płyny do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy zarówno płyny wielofunkcyjne, jak i systemy oksydacyjne oparte na nadtlenku wodoru. Wszystkie te preparaty wykazują wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń i drobnoustrojów z powierzchni soczewek, zapewniając odpowiedni poziom higieny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą płynów do twardych soczewek kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą